Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Команда Всеосвіти

Іван та Леся Литвиненки

Засновники

Всеосвіта – це нова філософія освіти.

Наша місія – зробити освітян щасливішими.

Завдяки «Всеосвіті» ми впроваджуємо важливі зміни задля майбутнього освіти, нам не потрібна додаткова мотивація – ми точно знаємо, що робити, аби всі діти України отримали найкращу освіту у світі.

Але «Всеосвіта» і вимагає! Вимагає від нас постійного руху, емоцій, віддачі. «Всеосвіта» – це марафон, який здатні витримати не всі, саме цим «Всеосвіта» приваблює найкращих, адже надає безмежні можливості для зростання.

Ми пишаємося нашою командою, командою справжніх професіоналів, пишаємося нашими спікерами та експертами, пишаємося найпрогресивнішою спільнотою освітян.

Разом ми змінюємо освіту на краще.

Світлана Баженова

Заступниця директора з навчально-методичної роботи

Моя робота – це «Всеосвіта», моя особиста зона комфорту, те, чим я займаюся з любов’ю, займаюся тільки тим, що відгукується і гріє душу.

«Всеосвіта» – це частина мене, від якої я отримую справжнє задоволення. Задоволення від спілкування з людьми, від зустрічей, від того, що виходить щось змінити в освітньому процесі. Причому виходить спільно. У нас – молода серйозна і професійна команда. Я отримую задоволення від спілкування з колегами, з представниками освітньої сфери, з представниками бізнесу.

Мені здається, що те, чим займається «Всеосвіта» – це дивовижна річ. Що більше таких проєктів буде в Україні, то краще буде для освітян країни.

Ірина Романішина

Головна дизайнерка

Вдячна «Всеосвіті» за можливість творчого розвитку, роботі над креативним проектом, який виводить освітний процес на новий рівень, допомагає українським вчителям та їх учням здобувати знання та ділитися досвідом на чудовій платформі. Дружній колектив, чудова атмосфера мотивує та сприяє творчому натхненню в комфортних умовах.

Денис Нічаєв

Фотограф-відеооператор

Мені подобається у «Всеосвіті» те, що кожний максимально віддається своїй справі. Вся наша команда – це одна дружня сім‘я, тут панує творча й позитивна атмосфера, в якій почуваєшся затишно й завжди прагнеш до кращого!

Григорій Хімченко

Системний адміністрітор

Мені подобається працювати у Всеосвіті тому, що повсякчас виникають цікаві задачі. Часто нові та суттєвої складності, а це дозволяє тренувати свої навички у багатьох напрямках роботи.

Приємно спілкуватися з дружнім, веселим колективом.

Олена Давидова

Керівник напрямку бібілотек у Всеосвіті

Всеосвіта для мене – це неймовірний простір можливостей.

Тут є можливість працювати з освітянами для освітян. Взаємодіяти з найкращими педагогами-практиками з різних куточків нашої чудової талановитої країни. Є можливість навчатися. Є можливість навчати. Є можливість працювати з командою захоплених своєю справою людей. А ще Всеосвіта – це можливість доторкнутися до процесу творення нової епохи української освіти: сучасної, доброчесної та якісної.

Вячеслав Река

Інженер-розробник

«Всеосвіта» мені подобається своїм розмахом. Ніколи не думав, що так мало людей можуть робити так багато крутих і корисних речей! Люблю цей проєкт за чудових колег та наших прекрасних користувачів.

Лєна Ведмідь

Методистка з організації олімпіад та конкурсів

Із тієї миті, коли я познайомилась із «Всеосвітою», я зрозуміла, що це моє «місце сили». А цю силу черпати є з чого: талановиті, успішні, чуйні професіонали своєї справи, мудрі керівники, досвід яких захоплює. Всі, як один, горять спільною метою – покращити освіту в Україні. Це благородна ціль, погоджуєтесь? Вона надихає покоряти нові вершини, самовдосконалюватися і шукати силу та натхнення там, де раніше б навіть не шукала. А зі скількома чудовими педагогами, психологами, коучами, викладачами, тренерами мені вдалося вже познайомитись! А скільки ще буде попереду «цвіту» освітньої сфери! Тішуся, що я частина всього цього! Маю гордість іти пліч-о-пліч з креативною командою майбутнього освіти нашої країни. Поважаю всіх і кожного. «Всеосвіта» – це не хтось один. «Всеосвіта» – це ВСІ, бо кожен працівник – маленький пазл, без якого не виходить зв'язати між собою важливі елементи, і це мені безмежно подобається. Адже ти працюєш на свою репутацію, ти хвилюєшся, щоб у відповідальну хвилину встигнути підтримати колегу, допомогти, порадити. І такої ж потужної підтримки чекаєш у відповідь. І не тільки сподіваєшся, а маєш впевненість, що вона буде, бо у всіх єдина мета – зробити «завтра» освіти нашої держави кращим, ніж «сьогодні».

«Всеосвіта» – це не робота «з 9:00 до 18:00», а частина життя! Я впевнена, що кожен із нашої команди зі мною погодиться.

Сергій Пархоменко

Начальник відділу зв'язків з громадськістю

«Всеосвіта» – частина мого життя. Для мене «Всеосвіта» – проєкт, де щодня реалізуються складні задачі, аби освітяни могли користуватися найсучаснішими інструментами для організації ефективного освітнього процесу! Адже всі погодяться, що людина, яка любить свою роботу, хоче бути професіоналом, асом своєї справи, тому так важливо вибрати місце роботи до душі. Саме таким місцем і стала для мене «Всеосвіта»!

Назар Огаришев

Інженер-розробник

«Всеосвіта» мені подобається тим, що тут я можу розвиватись. Я маю нагоду брати участь у розробці масштабного проєкту, і результати моєї роботи приносять користь як учителям, так і учням. Мені подобається дружній колектив, комфортні умови праці та невимушена атмосфера.

Інна Дудка

Методистка

Мене зацікавила і здивувала «Всеосвіта» ще кілька років тому. Під час наукового пошуку, саме тут вдавалося знаходити родзинки новаторського педагогічного досвіду. Звичайно, що коли виникло питання подальшого професійного розвитку, вагань і сумнівів не було. Тож наразі, маю неймовірне задоволення від роботи у команді Всеосвіти.

Володимир Багрій

Юрист з освітнього права

Для мене «Всеосвіта» – це передусім наочний приклад успішної освітньої діяльності в умовах трансформації національної системи освіти, коли окрім формальної освіти існує й неформальна, й інформальна освіта. Це надихає до творчого підходу у розв’язанні юридичних питань, адже ми постійно стикаємось з чимось новим. Приємно спостерігати, як педагогічні працівники опановують нові законодавчі реалії у сфері освіти. А ще приємніше їм у цьому допомагати. Ефективне поєднання формальної і неформальної освіти – це і є «Всеосвіта».