Команда Всеосвіти

Іван та Леся Литвиненки

Засновники

Всеосвіта – це нова філософія освіти.

Наша місія – зробити освітян щасливішими.

Завдяки «Всеосвіті» ми впроваджуємо важливі зміни задля майбутнього освіти, нам не потрібна додаткова мотивація – ми точно знаємо, що робити, аби всі діти України отримали найкращу освіту у світі.

Але «Всеосвіта» і вимагає! Вимагає від нас постійного руху, емоцій, віддачі. «Всеосвіта» – це марафон, який здатні витримати не всі, саме цим «Всеосвіта» приваблює найкращих, адже надає безмежні можливості для зростання.

Ми пишаємося нашою командою, командою справжніх професіоналів, пишаємося нашими спікерами та експертами, пишаємося найпрогресивнішою спільнотою освітян.

Разом ми змінюємо освіту на краще.

Світлана Баженова

Заступниця директора з навчально-методичної роботи

Моя робота – це «Всеосвіта», моя особиста зона комфорту, те, чим я займаюся з любов’ю, займаюся тільки тим, що відгукується і гріє душу.

«Всеосвіта» – це частина мене, від якої я отримую справжнє задоволення. Задоволення від спілкування з людьми, від зустрічей, від того, що виходить щось змінити в освітньому процесі. Причому виходить спільно. У нас – молода серйозна і професійна команда. Я отримую задоволення від спілкування з колегами, з представниками освітньої сфери, з представниками бізнесу.

Мені здається, що те, чим займається «Всеосвіта» – це дивовижна річ. Що більше таких проєктів буде в Україні, то краще буде для освітян країни.

Андрій Вайнраух

Дизайнер

Працюючи у «Всеосвіті», я розумію, що причетний до чогось великого та корисного. Ми дійсно створюємо сервіси та продукти, якими користуються сотні тисяч людей з усієї Україні.

Мені подобається атмосфера та самовіддача, з якою засновники цього проєкту ставляться до своєї справи, і ця позитивна енергія також заряджає кожного з нас. Наша команда – команда молодих спеціалістів, в якій можна знайти хороших друзів, поспілкуватися на професійні теми, а також просто випити чаю разом.

Ольга Прокопенко

Менеджерка відділу зв'язків з громадськістю

Для мене «Всеосвіта» – це місце професійного та особистісного розвитку.

Працюючи на «Всеосвіті», я відчуваю гордість за те, що можу долучитись до розвитку освіти. Кожного дня ми отримуємо вдячні відгуки освітян про наш проєкт, – і це мотивує вдосконалюватися та працювати ще більше!

Максим Столяров

Інженер-розробник

«Всеосвiта» – це молодi талановитi люди, якi вмiють по-новому дивитись на звичайнi речi та робити їх кращими. Це команда професiоналiв, на яких намагаєшся рівнятися, це люди, яким ти довiряєш та яких цiнуєш.

Денис Нічаєв

Фотограф-відеооператор

Мені подобається у «Всеосвіті» те, що кожний максимально віддається своїй справі. Вся наша команда – це одна дружня сім‘я, тут панує творча й позитивна атмосфера, в якій почуваєшся затишно й завжди прагнеш до кращого!

Лєна Ведмідь

Методистка з організації олімпіад та конкурсів

Із тієї миті, коли я познайомилась із «Всеосвітою», я зрозуміла, що це моє «місце сили». А цю силу черпати є з чого: талановиті, успішні, чуйні професіонали своєї справи, мудрі керівники, досвід яких захоплює. Всі, як один, горять спільною метою – покращити освіту в Україні. Це благородна ціль, погоджуєтесь? Вона надихає покоряти нові вершини, самовдосконалюватися і шукати силу та натхнення там, де раніше б навіть не шукала. А зі скількома чудовими педагогами, психологами, коучами, викладачами, тренерами мені вдалося вже познайомитись! А скільки ще буде попереду «цвіту» освітньої сфери! Тішуся, що я частина всього цього! Маю гордість іти пліч-о-пліч з креативною командою майбутнього освіти нашої країни. Поважаю всіх і кожного. «Всеосвіта» – це не хтось один. «Всеосвіта» – це ВСІ, бо кожен працівник – маленький пазл, без якого не виходить зв'язати між собою важливі елементи, і це мені безмежно подобається. Адже ти працюєш на свою репутацію, ти хвилюєшся, щоб у відповідальну хвилину встигнути підтримати колегу, допомогти, порадити. І такої ж потужної підтримки чекаєш у відповідь. І не тільки сподіваєшся, а маєш впевненість, що вона буде, бо у всіх єдина мета – зробити «завтра» освіти нашої держави кращим, ніж «сьогодні».

«Всеосвіта» – це не робота «з 9:00 до 18:00», а частина життя! Я впевнена, що кожен із нашої команди зі мною погодиться.

Володимир Багрій

Юрист з освітнього права

Для мене «Всеосвіта» – це передусім наочний приклад успішної освітньої діяльності в умовах трансформації національної системи освіти, коли окрім формальної освіти існує й неформальна, й інформальна освіта. Це надихає до творчого підходу у розв’язанні юридичних питань, адже ми постійно стикаємось з чимось новим. Приємно спостерігати, як педагогічні працівники опановують нові законодавчі реалії у сфері освіти. А ще приємніше їм у цьому допомагати. Ефективне поєднання формальної і неформальної освіти – це і є «Всеосвіта».

Аліна Конюхова

Позаштатна дизайнерка

Мені завжди подобалося створювати щось нове, незвичайне, цікаве та корисне. Все це я знайшла тут, у «Всеосвіті», де не лише працюю, але й розвиваюсь і як особистість, і як дизайнер.

«Всеосвіта» – це дружна, сильна команда, яка йде семимильними кроками вперед і тільки вперед.

І я рада, що я частина цього, що можу внести свій вклад у те, що приносить людям користь і радість.

Владислава Зачепа

Методистка з організації вебінарів

«Всеосвіта» – це місце, де ти завжди можеш бути собою, бути справжнім та щирим. Місце, де твоя самість є головним ресурсом для твоєї роботи. Тому «Всеосвіта» – це не просто освітній проєкт, це велике полотно, зібране з клаптиків-відображень людей, які вклали частинку себе.

Ольга Старовойт

Журналістка

Для мене «Всеосвіта» – це набагато більше ніж просто робота. Це цілий колектив креативних та цілеспрямованих людей, які створюють якісні продукти для всіх освітян України.

Мені подобається працювати у «Всеосвіті», тому що тут лояльне керівництво, яке завжди тебе зрозуміє, чудові колеги, у яких можна не боятись просити про допомогу, адже вони ніколи не залишать у біді.

«Всеосвіта» – це окремий світ, де кожен має своє місце, знає, що робить, та працює з повною віддачею.

Я дуже щаслива, що стала частиною компанії і причетна до всього, що відбувається у ній.

Діана Колодяжна

Відеографка

Мені подобається «Всеосвіта» за сміливість та відкритість до всього нового. Тут з педагогами говорять не тільки про методики викладання – їм розказують про те, як подбати про свою емоційну стабільність, як попередити та подолати професійне вигоряння. Тут розповідають про права людей та протидію дискримінації, про сталий розвиток та ще багато речей, що формують людиноорієнтовану та прогресивну освіту. Водночас ці знання освітяни передають своїм вихованцям та учням, і це зрештою створює стійке та доброзичливе суспільство.

Анастасія Довгань

Дизайнерка

«Всеосвіта» – це можливість реалізовувати свої творчі ідеї, можливість бути собою у команді креативних та різносторонніх людей, кожного дня вчитись чомусь новому, змінюватись та зростати разом з проєктом.

Це відчуття причетності до чогось великого, що змінює Україну на краще.

Вячеслав Река

Інженер-розробник

«Всеосвіта» мені подобається своїм розмахом. Ніколи не думав, що так мало людей можуть робити так багато крутих і корисних речей! Люблю цей проєкт за чудових колег та наших прекрасних користувачів.

Ольга Єременко

Позаштатна журналістка

Велика родина зібрала усіх:
Сміливих, дієвих, відважних осіб
Енергія ця полонила мене
О радість, від липня я пазлик тебе!
Свідомо поринула в творче життя
Від тебе, платформа, кайфую щодня!
І ось горизонт став ще більший ніж був,
Тепер журналісткою гордо зовусь.
А радість безмежна, знання здобувать,
з командою друзів у такт крокувать!

Анастасія Наливайко

Позаштатна журналістка

Що для мене “Всеосвіта”? – Це здіснена мрія про ідеальну роботу.

Готуючи кожен матеріал, я не лише ділюся власним досвідом, а й сама постійно вивчаю щось нове. Надихаючи інших на професійне зростання, сама пишу статті з натхненням та задоволенням. Працюючи дистанційно, показую широкі можливості новітніх технологій для роботи й навчання.

Я пишаюся, що є частиною креативної команди! Разом ми творимо сучасний освітній простір для успішних українців майбутнього.

Оля Шутенко

Головна бухгалтерка

Для мене «Всеосвіта» – це велика родина, де кожен робить свою справу на 100%, віддає маленьку частинку себе, аби виконати будь-яке завдання професійно, реалізовує свій потенціал та набуває нового досвіду й вмінь. Смачна кава зранку і затишок, як вдома, – це також про «Всеосвіту»: тут працюється легко, тут завжди гарний настрій і позитивні емоції, щира підтримка й допомога.

Сергій Пархоменко

Начальник відділу зв'язків з громадськістю

«Всеосвіта» – частина мого життя. Для мене «Всеосвіта» – проєкт, де щодня реалізуються складні задачі, аби освітяни могли користуватися найсучаснішими інструментами для організації ефективного освітнього процесу! Адже всі погодяться, що людина, яка любить свою роботу, хоче бути професіоналом, асом своєї справи, тому так важливо вибрати місце роботи до душі. Саме таким місцем і стала для мене «Всеосвіта»!

Катерина Тимків

Менеджерка відділу зв'язків з громадськістю

Для мене «Всеосвіта» – це проєкт, який викликає почуття гордості за можливість долучитися до розвитку та підтримки сучасної освіти, почуття вдячності за довіру та відповідальність, за якість виконаної роботи перед кожним користувачем.

«Всеосвіта» – нові цілі, завдання та, безумовно, мотивація, натхнення працювати, вдосконалюватися завдяки тисячам відгуків, які слугують підтвердженням значущості та актуальності проєкту.

Юлія Паламарчук

Журналістка

«Всеосвіта» для мене – це коли ти повертаєшся додому втомлений, але дуже щасливий. Це дивовижне відчуття гордості за виконану роботу, гордості за те, що ти – частина важливої місії .

«Всеосвіта» – це підтримка, довіра та впевненість, найсильніша команда, вірні друзі та цілі, що надихають. Це місце, де можна вчитись, рости та відчувати свою цінність. Я щаслива, що я тут, я пишаюсь «Всеосвітою».

Дарія Кремзель

Редакторка

На роботі ми проводимо більшу частину свого часу, тому так важливо, яка атмосфера зустрічає тебе за дверима офісу. «Всеосвіта» ніколи не була просто роботою, а ми, її команда, ніколи не були просто сторонніми людьми, які зібрались попрацювати разом. Наш колектив – родина, і саме це дозволяє нам існувати, як єдиний організм, створювати речі, якими кожен і кожна з нас може по-справжньому пишатись.

Простір «Всеосвіти» не має меж для творчості, тут легко зростати і розвиватись, тут завжди відчуваєш себе на своєму місці.

Я є частиною грандіозного українського проєкту, який об'єднав професіоналів з різних куточків України, поруч зі мною не лише колеги, але й друзі - і це те, що я найбільше ціную

Назар Огаришев

Інженер-розробник

«Всеосвіта» мені подобається тим, що тут я можу розвиватись. Я маю нагоду брати участь у розробці масштабного проєкту, і результати моєї роботи приносять користь як учителям, так і учням. Мені подобається дружній колектив, комфортні умови праці та невимушена атмосфера.

Григорій Хімченко

Системний адміністрітор

Мені подобається працювати у Всеосвіті тому, що повсякчас виникають цікаві задачі. Часто нові та суттєвої складності, а це дозволяє тренувати свої навички у багатьох напрямках роботи.

Приємно спілкуватися з дружнім, веселим колективом.

Богдана Генюк

Позаштатна менеджерка

Всеосвіта вкладає багато праці та ресурсів в те, щоб освіта в Україні йшла в ногу із часом та не відставала від світових тенденцій. Чимало актуальних інструментів, які зараз є незамінними в роботі педагога, є у вільному доступі. Всеосвіта - це сучасна платформа, що об'єднує освітян із різними інтересами та поглядами заради спільної мети, а це заслуговує визнання та поваги.

Стелла Подзорова

Клін менеджерка

Дай Боже, щоб все у нас було добре і всі були здорові

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.