і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Мультимедійне видавництво «Розумники»

Мультимедійне видавництво «Розумники» створює електронні підручники, інтерактивні завдання та дидактичні матеріали для початкової школи. Спільно з компаніями-партнерами впроваджує цифрові технології у навчальний процес та проводить навчання для учителів.

Навчальні матеріали, розроблені видавництвом, яскраві та захопливі. Вони перетворюють серйозне навчання на гру. Відповідають вимогам Нової української школи, мають гриф Міністерства освіти і науки України та рекомендовані до використання в навчальних закладах.

У рамках проекту «Розумники» (Smart Kids) електронні ресурси видавництва використовують вже понад 2 500 класів по всій Україні. Ініціатори та партнери проектів: мультимедійне видавництво «Розумники», Інститут модернізації змісту освіти МОН України, Інститут інформаційних технологій та засобів навчання НАПН України, компанії Microsoft, Epson, Acer, ТОВ «НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН».

Електронні освітні ігрові ресурси Smart Kids

Видавництво розробило понад 16 тисяч інтерактивних завдань з української мови та математики для учнів початкової школи. Усі завдання в ігровій формі, вони яскраві та цікаві, мотивують дітей до навчання. Програма, в якій працюють електроні ресурси, встановлюються на планшет або комп’ютер учня. Навчатися граючи можна як на уроках, так і вдома. Учителю легко організувати інтерактивну роботу всього класу, використовуючи «Smart-кейс вчителя».

Детальніше
«Smart-кейс вчителя» із доступом до інтерактивних завдань

Smart-кейс відкриває учителю доступ до електронних освітніх ігрових ресурсів, особистого кабінету та електронного журналу. Учні можуть виконувати завдання фронтально – на інтерактивній дошці. Якщо ж мають індивідуальну підписку, то виконують вправи (на уроці чи вдома), а учитель отримує та переглядає відповіді онлайн в електронному журналі.

  • Електронні освітні ресурси видавництва «Розумники» мають гриф МОН та рекомендовані до використання у закладах освіти.
  • Апробовані в рамках всеукраїнського педагогічного експерименту «Розумники» (Smart Kids).
  • Теми та завдання ЕОІР відповідають чинній навчальній програмі.
  • Ігрова форма подання матеріалу в ЕОІР повністю відповідає принципам НУШ.
Детальніше
Електронні підручники в новому форматі

Спробуйте електронні підручники для першого класу «Я досліджую світ», «Мистецтво», «Буквар» та «Математика» в новому форматі! Це яскраві інтерактивні підручники, які завжди з собою. На учнів чекають практичні завдання у формі гри. Ілюстрації та анімація роблять зрозумілою та цікавою будь-яку тему. Тексти та практичні завдання озвучені професійними акторами.

Керувати підручником просто. Учителю та учням доступні такі функції: пошук, інтерактивний зміст, робота з текстом, попередній перегляд сторінок, друк, закладки, короткий словничок термінів. До 1 січня учителі та ваші учні можуть скористатися безкоштовним доступом до матеріалів.

Детальніше
Дидактичні матеріали на магнітній основі

«Розумники» створили набори магнітів для початкової школи – для вчителя та учнів. Дидактичний матеріал підібрано відповідно до чинних навчальних програм з математики, української та англійської мови.

Магніти – це ще один цікавий вид діяльності на уроці, який допоможе краще зрозуміти та засвоїти матеріал. За допомогою цих дидактичних матеріалів учитель може створювати завдання чи пояснювати тему. Завдяки ним вдало поєднуються гра, навчання та розвиток дитини. Маленькі магніти діти викладають на спеціальних магнітно-маркерних планшетах, а великі учитель кріпить на дошку.

Тренінги для вчителів початкової школи

Ми навчаємо освітян, які бажають використовувати новітні технологій в школі. Проводимо як окремі ознайомчі практикуми (у тренінг-центрі «Учительська кав’ярня»), так і поглиблені триденні сесії протягом року («Академія Smart Kids»).

Академія Smart Kids – це тренінг, на якому вчителі початкової школи обмінюються досвідом та вчаться користуватися електронними ресурсами для навчання. Відвідайте триденну виїзну сесію та відкрийте мальовничі куточки України разом з нами. Учителі мають чудову нагоду ознайомитися з усіма секретами «Smart-кейсу». А ще на учасників чекають уроки експертів у найрізноманітніших галузях. Вони із задоволення поділяться цікавим досвідом, який можна буде використати в школі!

Детальніше
Настільні ігри для навчання

«Читака» – це пізнавальна настільна гра. Вона допомагає формувати і удосконалювати навички швидкого читання цілими словами. А ще – збагачує словниковий запас та мотивує до навчання. Рекомендується для вивчення української мови в початкових класах.

«33 і 3 бобри» – ця настільна гра допомагає формувати та удосконалювати навички усного рахунку. Розвиває логіку, увагу, пам'ять та швидкість реакції. Навчає дітей радіти успіхам друзів, навіть якщо це змагання і хтось програє. Рекомендується для вивчення математики в початковій школі.

Завдання гравців – допомогти бобрам перегородити водойми так, щоб утворилась гребля, у якій бобри збудують своє помешкання. У цьому дітям допоможуть навички усного рахунку.

Контакти мультимедійного видавництва «Розумники»: