Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Семінар:
«
Завершення навчального року та підготовка до наступного в умовах воєнного стану: законодавство, досвід, практика
»
Взяти участь Всі події
До уваги освітян!

Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар
STEM-освіта: ресурси та перспективи розвитку в 2020-2021 навчальному році
Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнському науково-практичному онлайн-семінарі «STEM-освіта: ресурси та перспективи розвитку в 2020-2021 навчальному році», який відбудеться 25 серпня 2020 року об 11 годині. Тривалість онлайн-семінару – 4 години.
Київ
Онлайн-трансляція
25 серпня
початок об 11:00

0-800-331-031 дзвінки безкоштовно

Реєстрацію завершено

Партнери

Про семінар

4 спікери
Онлайн
та офлайн
Безкоштовна
участь
Вільний доступ
до запису

   Нові реалії життя в соціумі, реалізація концептуальних засад Нової української школи передбачає: перезавантаження освіти щодо наявного алгоритму професійної діяльності, методології організації освітнього процесу й партнерської взаємодії педагогів зі здобувачами освіти, батьками, зміну акцентів і пріоритетів з процесу навчання на результат. Використання ефективних технологій навчання та пошук дієвих засобів і методів є першочерговими завданнями освітнього процесу. STEM-підходи навчання учнівської молоді створюють умови використання набутих знань та компетенцій на практиці, проєктній діяльності.

   Необхідною умовою якісного функціонування системи освіти є наявність висококваліфікованих фахівців, які усвідомлюють свою соціальну місію, проблеми сучасної освіти, розмірковують над пошуком шляхів і засобів підвищення якості навчання.

Мета онлайн-семінару

обговорити стан та актуальні питання розвитку STEM-освіти в Україні; презентувати досвід роботи відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти в закладах освіти; ознайомити з проблемами та ресурсами професійного розвитку педагогічних працівників з питань STEM-навчання.
Цільова аудиторія онлайн-семінару:

науково-педагогічні працівники, обласні координатори з питань STEM-освіти, методисти обласних закладів післядипломної педагогічної освіти, керівники та педагогічні працівники закладів освіти.

Програма та доповідачі онлайн-семінару

Замовити сертифікат

Реєстрацію завершено
«Стандартний» Пакет
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається семінар в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
 • Програма підвищення кваліфікації
  ?
  Щоб участь у семінарі була зарахована Вам у підвищення кваліфікації, роздрукуйте програму і додайте її до сертифікату під час захисту на педагогічній раді Вашого закладу освіти.
 • Доступ до матеріалів семінару
  ?
  Електронна версія матеріалів виступів
 • Сертифікат учасника 4 академічні години
  ?
  4 академічні години онлайн-трансляції

безкоштовно