Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

До уваги освітян!
Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар
Психологічна служба
в системі освіти України
Обговорення Програма підвищення кваліфікації
Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнському науково-практичному онлайн-семінарі «Психологічна служба в системі освіти України», який відбудеться 29 січня 2020 року о 17 годині. Тривалість онлайн-семінару – 4 години.
Адреса проведення:
Київ
Онлайн-трансляція

29 січня
2020 року

Початок о 17:00

У системі освіти України відповідно до статті 76 Закону «Про освіту» діє психологічна служба, що забезпечує своєчасне і систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освітніх і виховних завдань закладів освіти, соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти. Діяльність психологічної служби у системі освіти України здійснюється практичними психологами, соціальними педагогами, методистами та директорами (завідувачами) навчально-методичних кабінетів/центрів/лабораторій.
Сучасні тенденції розвитку освіти формують загальне спрямування діяльності психологічної служби у системі освіти України.

Про семінар

4 спікери
Онлайн та офлайн
Безкоштовна участь
Вільний доступ до запису
 • Концепція Нової української школи передбачає перезавантаження української освіти з оновленням існуючого алгоритму професійної діяльності та переглядом методології роботи з учнями, батьками, вчителями; зміну акцентів та пріоритетів з процесу на результат з використанням ефективних методів практичної психології та соціальної роботи. Саме психологічна служба покликана навчити як жити в злагоді з самим собою і з іншими, і як вступати в стосунки зі світом, щоб життя приносило задоволення. Тому першочерговим завданням працівників психологічної служби є пошук дієвих засобів і методів профілактичної, корекційної, просвітницької та розвиткової діяльності.

  Лише за умови наявності висококваліфікованих фахівців психологічної служби у системі освіти України, які добре розуміють свою місію, глибоко усвідомлюють проблеми сучасної освіти, розмірковують над пошуком шляхів і засобів їх ефективного розв’язання та усвідомлюють свою моральну відповідальність перед майбутніми поколіннями, можна здійснити якісні та результативні реформи.
! Мета онлайн-семінару

ознайомити зі станом та розвитком психологічної служби у системі освіти України, з діяльністю працівників психологічної служби у реалізації Концепції Нової української школи, із нормативно-правовим та навчально-методичним забезпеченням психологічної служби у системі освіти, обговорити актуальні напрями розвитку психологічної служби у системі освіти України, здійснення організаційної та координаційної діяльності психологічної служби.
! Запрошуємо на онлайн-семінар

менеджерів освіти будь-якого рівня (заступників директорів, директорів шкіл, методистів), працівників відділів психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи, науковців, практичних психологів, методистів психологічної служби, батьків та усіх, кому не байдужий розвиток психологічної служби у системі освіти України.

Програма та доповідачі онлайн-семінару

Замовити свідоцтво

Реєстрацію завершено
Пакет
«Базовий»
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається семінар в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
Безкоштовно
Реєстрацію завершено
Пакет
«Стандартний»
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається семінар в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
 • Програма підвищення кваліфікації
  ?
  Щоб участь у семінарі була зарахована Вам у підвищення кваліфікації, роздрукуйте програму і додайте її до сертифікату під час захисту на педагогічній раді Вашого навчального закладу.
 • Сертифікат учасника 4 академічні години
  ?
  4 академічні години онлайн-трансляції