Семінар

Відбулась в суботу 18 травня 2024 року о 14:00

Завершення навчального року та підготовка до наступного в умовах воєнного стану: законодавство, досвід, практика

Як цьогоріч в умовах триваючого воєнного стану, окупації, внутрішнього і зовнішнього переміщення здобувачів освіти, дистанційного навчання та упровадження Державного стандарту базової середньої освіти закінчуватиметься навчання у сфері загальної середньої освіти — питання, які турбують всіх учасників освітнього процесу, але, насамперед, освітніх управлінців.

299 грн
Сертифікат підвищення кваліфікації 6 академічних годин
Кабінет семінару (Обговорення та перегляд)

Запрошення через месенджери:

Кращі спікери
з реальним
досвідом

Актуальні теми
з практичним
застосуванням

6 годин
підвищення
кваліфікації

Анотація

Як створити належні умови для реалізації прав та обов’язків усіх учасників освітнього процесу?

Як забезпечити належне виконання педагогічними працівниками та учнями (учнем) освітніх програм, індивідуальних програм розвитку та індивідуальних навчальних планів, провести об’єктивне оцінювання?

Як з дотриманням чинного законодавства здійснити зарахування, переведення та відрахування учнів, а також переведення на наступний рік навчання?

Як правильно вирішити окремі кадрові питання відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема, надання відпусток за оновленим змістом законодавства?

Крім того, завершення кожного навчального року завжди супроводжується одночасним прийняттям багатьох управлінських рішень щодо підготовки до наступного — третього року впровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти у 7-х класах. Відповідно, надто важливо обговорити:

особливості складання освітньої програми та навчального плану закладу на 2024/2025 навчальний рік;

— сучасні вимоги до складання, форми та змісту річного плану роботи закладу.

Мета

Надати правову підтримку керівникам закладів загальної середньої освіти з кадрових та освітніх питань закінчення 2023/2024 навчального року.

Цільова аудиторія

Менеджери освіти будь-якого рівня (засновники закладів та установ освіти, керівники місцевих органів управління освітою, керівні та педагогічні працівники сфери загальної середньої освіти).

Взяти участь

Безплатний
перегляд та участь

Кваліфіковані
експерти-спікери

Вільний доступ
до запису

Програма та доповідачі заходу

14:00 — 14:15 Відкриття семінару, порядок роботи

Програма семінару передбачає три основні блоки доповідей. Між першими двома блоками Інни Маніленко передбачається п'ятнадцятихвилинна перерва.

Модераторка конференції Леся Литвиненко розпочинатиме конференцію, слідкуватиме за таймінгом та завершуватиме конференцію.

14:15 — 14:55 (+10 хв. обговорення) — 15:05 Інна Маніленко,

юристка, сертифікована тренерка з підвищення кваліфікації директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти відповідно до Концепції "Нова українська школа", сертифікована експертка для проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти, методистка вищої кваліфікаційної категорії, вчителька історії та правознавства вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання "старший учитель".

Тема. Важливі освітні питання завершення навчального року і початку наступного: управлінський аспект

15:05 — 15:20 Кава-брейк

Перерва 15 хвилин.

15:20 — 16:00 (+10 хв. обговорення) — 16:10 Інна Маніленко,

юристка, сертифікована тренерка з підвищення кваліфікації директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти відповідно до Концепції "Нова українська школа", сертифікована експертка для проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти, методистка вищої кваліфікаційної категорії, вчителька історії та правознавства вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання "старший учитель".

Тема. Правове врегулювання трудових відносин в освітній сфері у контексті законодавчих змін

16:10 — 16:50 (+10 хв. обговорення) — 17:00 Вікторія Шпильова,

директорка спеціалізованої школи І—ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови, вчителька вищої категорії, педагогічне звання "вчитель-методист", експертка Всеукраїнської школи онлайн.

Тема. Форми навчання в умовах воєнного стану. Досвід та практика

17:00 — 18:00 Підбиття підсумків семінару. Рефлексія.

Підбиття підсумків семінару передбачає відповіді на організаційні запитання семінару, оголошення та приємний бонус у вигляді подарунків активним користувачам.

Модераторка

Леся Литвиненко,

засновниця проєкту «Всеосвіта». Розробниця методичних матеріалів для використання в навчальному процесі для дітей та дорослих.

Організаторка

Інна Казмірик,

методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук. З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.