Для Преміум безплатно

Конкурс для учнів 1-11 класів та дошкільнят

«Час не гай – напрям обирай!»

В епоху постійного руху необхідно бути обізнаними, гнучкими до змін, йти в ногу з часом і відстежувати технологічні й соціальні процеси, які змінюють світ довкола нас. І головне – вчасно виявити свої здібності та приховані таланти!

Професійна орієнтація

(профорієнтація, вибір професії, професійне самовизначення) – це комплекс дій для виявлення у людини здібностей і талантів до певних видів професійної діяльності, а також система дій, спрямованих на допомогу у виборі кар'єрного шляху людям будь-якого віку.

Мета конкурсу

Допомогти визначити свої здібності та уподобання серед шкільних предметів.

Ознайомити з цікавими та актуальними професіями сьогодення.

Отримати уявлення про те, що таке профорієнтація, в чому її суть.

Зрозуміти, на що необхідно звернути увагу та як правильно вибрати сферу докладання зусиль так, щоб не довелося шкодувати про зроблений вибір.

Вибір професії – це одне з найважливіших рішень, яке часто визначає все подальше життя, і легковажне ставлення до нього абсолютно недоречне.

Своєчасний вибір спеціалізації є однією з основ успішного професійного розвитку. З урахуванням різноманіття вимог сучасного ринку праці існує велика ймовірність помилитися з вибором майбутньої професії. Щоб звести цей ризик до мінімуму, досліджувати свої сильні сторони й точки зростання потрібно із самого малку.

Саме тому «Всеосвіта» розробила чудовий конкурс з професійної орієнтації особистості, який допоможе відшукати «своє» в житті!

Взяти участь

Для дітей

Можливість виконати цікаві завдання, закріпити свої знання та дізнатися багато чого нового.

Профорієнтація та думки про майбутнє вже сьогодні.

Розвиток вміння прислухатися до себе.

Визначення своїх уподобань серед шкільних предметів та можливість звернути додаткову увагу на деякі з них після проходження конкурсу.

Отримання гарантованих нагород та участь у розіграші цінних призів.

Гарантовано отримуйте унікальні нагородні документи

та розброку
«Знайди професію своєї мрії»

Для вчителів

Провівши аналіз результатів школярів, зробити висновок про можливі труднощі та планування додаткових виховних годин, заходів.

Взяти участь у першому всеукраїнському профорієнтаційному конкурсі.

Допомогти дітям визначити свої нахили та приховані таланти.

Відкрити нові типи тестування, способи подання завдань, які згодом можна буде застосовувати на своїх уроках.

Отримати нагороди та подяку на ім'я директора від «Всеосвіти».

Хто може взяти участь? Аудиторія.

Учасниками конкурсу є зацікавлені учні 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності. Діти беруть участь у конкурсі на добровільних засадах. Враховується рівень знань, якими володіють школярі різного віку.

Всі професії за предметом праці можна
об'єднати на кілька підгруп:

«Людина – Людина»

Ти обожнюєш вивчати історію, багато читати, захоплюєшся українською та іноземними мовами й тими дисциплінами, які пов’язані з вивченням суспільства? Це означає, що у тебе переважає тип професій «Людина – Людина».

Сюди відносять професії пов’язані з навчанням, вихованням, побутовим, торговим, медичним обслуговуванням, інформуванням людей, а також із управлінням та керівництвом.

Найпопулярніші професії цього напрямку:

адміністратор, PR-менеджер, ведучий програм на радіо і телебаченні, Nail-стиліст, візажист, перукар, іміджмейкер, культуролог, бізнес-консультант, бізнес-тренер, маркетолог, нотаріус, юрист, вчитель, вихователь, логопед, аніматор, перекладач, психолог, дизайнер, археолог, дієтолог, директор різних організацій, журналіст, касир, актор, охоронець, фотограф, бренд-амбасадор, фармацевт та інші.

2. «Людина – природа»

Якщо тобі подобається природа та все живе навколо, полюбляєш біологічні навчальні предмети, зокрема, ботаніку, зоологію, анатомію, загальну біологію, географію, екологію, то це означає, що у тебе домінує тип «Людина – Природа».

Найпопулярніші професії цього напрямку:

мікробіолог, бактеріолог, вірусолог, біоінженер, генетик, біотехнолог, біонік, ветеринар, ландшафтний дизайнер, вулканолог, гірник, лікар, грумер, іхтіолог, геолог, кінолог, ґрунтознавець, кліматолог, метеоролог, еколог, орнітолог, космонавт, менеджер з туризму, садівник, флорист, агроном, зоотехнік, лісник, біолог, фермер та багато-багато інших.

3. «Людина – Техніка»

орієнтований на створення, застосування й обслуговування різних технічних механізмів, систем і конструкцій. Це дуже важливо, бо людина скрізь застосовує техніку для прискорення і полегшення своєї трудової діяльності.

Орієнтуватись у професіях цього типу допоможуть навчальні предмети такі, як фізика, хімія, інформатика, математика, геометрія, алгебра.

Найпопулярніші професії цього напрямку:

Програміст, Html-верстальник, IT-спеціаліст, WEB-дизайнер, графічний дизайнер, адміністратор бази даних, адміністратор web-сайту, системний адміністратор, кліпмейкер, бухгалтер, копірайтер, коректор, редактор, астроном, кінооператор, мультиплікатор, архітектор, бортінженер, водій, геодезист, інженер, дантист, енергетик, електрик, касир, монтажник, нанотехнолог, офіс-менеджер та безліч інших.

Якщо ти не можеш визначитись, що тобі більше подобається серед шкільних предметів, то можна пройти мінітест з кожного напрямку безплатно або спробувати свої сили у всіх трьох напрямках!

Зміст усіх завдань відповідає вимогам чинних програм МОН України, а рівень складності – доступний для всіх!

«Людина – Людина»

Українська мова та література

Літературне читання

Англійська мова

Зарубіжна література

Історія

Основи правознавства

«Людина – природа»

Я досліджую світ

Природознавство

Географія

Біологія

Екологія

«Людина – Техніка»

Математиа

Інформатика

Алгебра

Геометрія

Фізика

Хімія

Відповіді на питання

Умови проходження конкурсу

1. Конкурс можна пройти у режимі онлайн (у комп’ютерному класі або вдома) та офлайн (вчитель самостійно проводить у класі).

2. Тестування триває 40 хвилин.

3. Конкурс складається з 15 запитань.

4. У кожному завданні може бути як один, так і кілька правильних варіантів.

5. Відповідь зарахується лише тоді, коли будуть правильно виконані всі вимоги завдання.

6. Вартість участі у конкурсі «Час не гай напрям обирай!» - 20 грн!

Хто може взяти участь у конкурсі?

Дошкільнята та учні 1-11 класів закладів загальної середньої освіти всіх типів.

Як пройти конкурс у режимі онлайн?

Щоб перейти до проходження конкурсу, дитині не потрібно додатково реєструватися на сайті або вводити e-mail. Необхідно перейти за посиланням vseosvita.ua/go та ввести у запропоноване поле код доступу учня.

Що отримають учасники конкурсу?

Дипломи 1, 2, 3 ступенів отримають учні, які посіли призові місця:.

1 місце – 10 правильних відповідей;

2 місце – 9 правильних відповідей;

3 місце – 8 правильних відповідей;

Учні, які вказали 7 правильних відповідей та менше, отримають Сертифікати про участь. Всі учасники гарантовано отримають нагородні документи та пам'ятку «Гарячі клавіші» у подарунок від «Всеосвіти».

Коли будуть доступні нагородні матеріали та подарунки?

Всі нагородні матеріали та подарунки видаються в електронному форматі. Вони будуть доступні одразу після проходження конкурсу у «Кабінеті конкурсу».