Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Олімпіада для дошкільнят

ОЛІМПІАДА

Логіка
ВСЕзнайлики

Взяти участь
Оргвнесок лише:
20 грн
Сторінка обговорення олімпіади

Гарантований
подарунок

Книжечка чек-лист «А ти вже готова(-ий)
до школи?»

Правильний розпорядок дня – запорука успіху та ефективного використання часу. Щоденне виконання маленьких рутинних справ допоможе малечі не лише навчитися самоорганізації, але й вдало підготуватися до школи. Цікавий та простий для розуміння чек-лист від «Всеосвіти» – це чудовий спосіб для дошкільників пам’ятати про найнеобхідніші речі та привчитися слідкувати за їхнім виконанням самостійно.

Чек-лист легко складається у зручну мінікнижечку, яку можна носити з собою і відзначати кожний успішний крок у підготовці до школи.

Переваги олімпіад від «Всеосвіти»:

Гарантований
подарунок для всіх

Всі вихованці, які візьмуть активну участь в олімпіаді, отримають книгу чек-лист «А ти вже готова(-ий) до школи?»

Захопливі
завдання

10 цікавих предметних олімпіад для дошкільнят. Зміст усіх завдань відповідає програмі закладу дошкільної освіти, а рівень складності – доступний всім вихованцям.

Зручний формат
участі

Вихованці мають можливість виконувати завдання на завдання у режимі онлайн та офлайн. Перевірка відбувається автоматично, після внесення вихователем відповідей на сайті.

Робота над
помилками

Кожен вихованець матиме змогу переглянути свої відповіді, дізнатися, які з них були неправильними та ознайомитися із детальним поясненням до них. Вихователь має доступ до відповідей всіх своїх вихованців.

Офіційні нагородні
документи

У наших олімпіадах можуть брати участь вихованці всіх без винятку закладів дошкільної освіти. Всі учасники отримають креативні нагородні матеріали, які є свідченням великих перемог та успіхів.

Питання та відповіді

Умови проходження олімпіади

1. Олімпіаду можна пройти в режимі онлайн (в комп’ютерному класі або вдома) та офлайн (вихователь самостійно проводить у класі).

2. Тестування триває 40 хвилин.

3. Олімпіада складається з 10 запитань.

4. В олімпіаді зустрічаються 8 типів завдань: з однією правильною відповіддю, з кількома правильними відповідями, з полем для вводу відповіді, на встановлення відповідності, із заповненням пропусків у тексті, з вибором правильної відповіді, на встановлення послідовності, пошук на зображенні.

5. У кожному завданні може бути як один, так і кілька правильних варіантів.

6. Відповідь зарахується лише тоді, коли будуть правильно виконані всі умови завдання.

Хто може взяти участь в олімпіаді?

Дошкільнята віком від 3 до 6 років.

Як проходити олімпіаду в режимі онлайн?

Що робити після отримання коду доступу?

Щоб перейти до проходження олімпіади, дитині не потрібно додатково реєструватися на сайті або вводити e-mail. Необхідно перейти за посиланням vseosvita.ua/go та ввести у запропоноване поле код доступу вихованця.

Як перейти до Кабінету олімпіади?

Кабінет олімпіади знаходиться за посиланням: https://vseosvita.ua/olympiad/s25/office

Інструкція олімпіади

Що отримають учасники олімпіади?

Дипломи 1, 2, 3 ступенів отримають вихованці, які посіли призові місця:.

1 місце - 10 правильних відповідей;

2 місце - 9 правильних відповідей;

3 місце - 8 правильних відповідей;

Вихованці, які вказали 7 правильних відповідей та менше, отримають Сертифікати про участь. Всі учасники гарантовано отримають книжечку чек-лист «А ти вже готова(-ий) до школи?» від «Всеосвіти».

Коли будуть доступні нагородні матеріали та подарунки?

Всі нагородні матеріали та подарунки видаються в електронному форматі. Вони будуть доступні відразу після проходження олімпіади в «Кабінеті олімпіади».