Враження класу «Допитливі жевжики» від онлайн-конкурсу «Будьмо гідними!»

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках онлайн-конкурсу «Будьмо гідними!». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

30
Враження класу:

Привіт. Ми збірна команда учнів 3, 5 та 6 класів із невеликого селища на Сході України. Конкурс "Будьмо гідними" дав нам можливість ще раз упевнитись в думці, що ми гідні юні громадяни найпрекраснішої країни. Ми живемо порівняно недалеко від обласного центру, проте дуже рідко випадає нагода долучитись до культурних заходів у Харкові, особливо патріотичних і народознавчих. Дистанційні конкурси - це наш порятунок. Особливо нам сподобалось колективно малювати плакат! Головне послання його в тому, що Україна - ніби соняшник, якому потрібна життєдайна волога. Її дарує прадавня захисниця нашого народу - богиня Берегиня, тримаючи хмару. Батьківщина розквітла завдяки таким цінним краплинам як Володимир Великий, Іван Котляревський, Тарас Шевченко, славне козацтво, українські боксери, перемоги на музичних конкурсах, лідерство у виробництві меду та пшениці, літаки-богатирі та прості люди, що плекають народні традиції. Цим плакатом ми стверджуємо, що кожен з нас може стати життєдайною краплинкою для України!

Чому саме нам потрібна перемога? Бо саме дітям зі Сходу України необхідна патріотична підтримка, якою може стати гарна фотозона, здобута командними зусиллями у всеукраїнському конкурсі. У наших оселях все рідше лунають колядки, одиниці знають, що таке "дідух", а вечерю хрещеним носять за подарунки, забувши про сакральність цього дійства. Нам потрібна ваша підтримка і ваші голоси!

  • Школа
    КЗ "Печенізький ліцей ім. Г. Семирадського", смт.Печеніги, Печенізький район, Харківська область
  • Клас
    Допитливі жевжики
  • Переглядів
    2062
  • Додано
    16.12.2020
  • Унікальних голосів:
    30