Отримання завдань і внесення відповідей: з 1 вересня до 31 жовтня

Результати і робота над помилками: одразу після внесення відповідей

Підбиття підсумків: з 1 до 7 листопада Сторінка розіграшу

Шкільна всеукраїнська дистанційна

ОЛІМПІАДА Геометрія
Всеосвіта Осінь – 2020
Взяти участь
Оргвнесок лише:
20 грн
Сторінка обговорення олімпіади
Сторінка розіграшу

Переваги олімпіад від «Всеосвіти»:

Офіційні нагородні документи

У наших олімпіадах можуть брати участь учні шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів, технікумів та інших закладів дошкільної та загальної середньої освіти. Нагороди видаються двома мовами – українською та англійською.

Робота над помилками

Кожен учень матиме змогу переглянути свої відповіді, дізнатися, які з них були неправильними та ознайомитися із детальним поясненням до них. Вчитель має доступ до відповідей всіх своїх учнів.

Зручний формат участі

Учні мають можливість відповідати на завдання у режимі онлайн та офлайн. Перевірка відбувається автоматично, після внесення вчителем відповідей на сайті.

Захопливі завдання

25 цікавих предметних олімпіад для учнів 1 - 11 класів. Зміст усіх завдань відповідає шкільній програмі середньої школи, а рівень складності доступний всім учням.

Цікаві подарунки та призи

50 класів, які візьмуть активну участь у творчій складовій олімпіади, отримають подарунки. Взяти участь

Вигідні умови для всіх

Організаційний внесок за участь одного учня в одній предметній олімпіаді складає всього 20 гривень. Власники картки учасника клубу «Всеосвіта» отримують знижку 20% на всі олімпіади! Тобто вартість участі 1-го учня в 1-й олімпіаді становитиме всього 16 грн.

Гарантований подарунок - розробка «Смайли»

Щодня ми відчуваємо величезну кількість емоцій – радість, сум, здивування, страх, цікавість. Усі вони є природною реакцією на те, що відбувається навколо та всередині нас. З інтерактивною іграшкою «Смайли» від «Всеосвіти» вивчати та демонструвати свої емоції стане ще простіше! Яскрава і по-справжньому захоплива, ця розробка допоможе весело провести час на перерві, вдома, під час відпочинку і навіть на уроці! Завантажуйте розробку, обирайте улюблену емоцію та діліться нею з друзями і рідними! Серед цих кумедних емоджі гарантовано знайдуться емоції для кожного твого знайомого 😉

Бери участь у розіграші Гри «Грайливі сови. Бачу слово!»

Ви знаєте багато слів? Перевірте це разом із совами! Складайте слова, намагайтеся не натрапити на лисицю! Усі фішки викладають на поле складами донизу. Гравці по черзі перегортають їх. Треба швидше за інших скласти слово з відкритих складів. Той, хто впорається першим, повинен вигукнути: «Бачу слово!». Цей гравець забирає фішки собі. Партнер олімпіади «Vladi Toys»

Як взяти участь у розіграші?

1

Після закінчення олімпіади вчитель має сфотографувати учнів з нагородами з осіннього сезону олімпіад.

2

Викласти фото класу з нагородами на спеціальну сторінку розіграшу.

3

Під фото необхідно написати невеликий твір, в якому мають бути розкриті

3 питання:

1. У чому ви бачите користь проведення олімпіад?

2. Як учні вашого класу впоралися із завданнями?

3. Розкажіть, чому саме ваш клас має отримати подарунок?

#

Не забудьте поширити фото в соцмережах Facebook та Instagram з позначкою @vseosvita та хештегом #vseosvita

Умови участі у розіграші:

1

Учасником розіграшу є клас, всі учні якого пройшли олімпіаду з одного і того ж предмета.

2

Участь у розіграші можуть брати учасники як платних, так і безкоштовних олімпіад.

3

Клас має складатися мінімум з 10 учнів. У разі, якщо у класі навчається менша кількість дітей, необхідно надіслати на електронну пошту «Всеосвіти» info@vseosvita.ua завірену директором школи довідку, яка офіційно підтвердить, що клас складається менш ніж з 10 учнів.

4

Вік дітей, формат та результати олімпіади не мають значення.

5
Розіграш триває з 1 вересня до 31 жовтня (включно)
Визначення переможця
Переможцями стануть 50 класів, творчі роботи
яких наберуть найбільшу кількість голосів.
Кожен клас-переможець отримає подарунки
відповідно до місця у загальному рейтингу.

Питання та відповіді

Чим цікаві олімпіади від проєкту «Всеосвіта»?

Команда проєкту «Всеосвіта» постійно працює над удосконаленням олімпіад, щоб вони були максимально цікавими та пізнавальними для учнів. Ми прагнемо дати школярам можливість проявити себе саме в тій дисципліні, яка їм найбільше до душі, а також підвищити їхній інтерес до навчання та покращити самооцінку. Наші олімпіади створюються висококваліфікованими спеціалістами, а зміст завдань ґрунтується на знаннях матеріалу, визначеного навчальною програмою середньої школи. Ми пропонуємо захопливі завдання, які може виконати кожний учень.

Для вчителя та учня наша команда створює максимально комфортні умови участі. Усі учасники олімпіади отримують нагородні документи, гарантовані призи та можливість взяти участь у розіграші цінних подарунків.

Як взяти участь в олімпіаді?

Для початку Вам необхідно натиснути на кнопку «Взяти участь», після чого Вас перенапрявлять у «Кабінет олімпіад» – сторінку, де можна обрати предмет та вказати кількість учнів. Після внесення інформації про предмет олімпіади та її учасників, калькулятор автоматично розрахує вартість, яку потрібно сплатити для участі.

Наголошуємо, що участь в олімпіаді з української мови – безкоштовна!

Учні можуть пройти олімпіаду як в режимі онлайн (в комп'ютерному класі чи вдома), так і офлайн, тобто за стандартною процедурою проведення олімпіад. У такому разі вчитель зможе завантажити запитання на свій комп'ютер, роздрукувати та роздати їх учням.

Після проходження офлайн-олімпіади вчитель має самостійно внести відповіді учнів на сайті та лише після цього ознайомитися з результатами. Після проходження онлайн-олімпіади відповіді учнів будуть перевірені автоматично. Результати олімпіади доступні одразу.

Як проходити олімпіаду в режимі онлайн?

Що робити після отримання коду доступу?

Щоб перейти до проходження олімпіади, дитині не потрібно додатково реєструватися на сайті або вводити e-mail. Необхідно перейти за посиланням vseosvita.ua/go та ввести у запропоноване поле код доступу учня.

Як перейти до Кабінету олімпіади?

Кабінет олімпіади знаходиться за посиланням: https://vseosvita.ua/olympiad/s20/olymp

Хто може взяти участь в олімпіаді?

В олімпіадах можуть брати участь учні шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів, технікумів та ін. установ, що займаються за програмами середніх загальноосвітніх шкіл, а також діти дошкільних установ.

Коли будуть доступні результати та де їх опублікують?

Результати будуть відомі одразу після внесення відповідей на сторінці олімпіади. Офіційні нагороди стануть доступними одразу після проходження завдань.

Не можу увійти в Особистий кабінет, що робити?

Вам необхідно скористатися сторінкою відновлення доступу до особистого кабінету.

Як відбувається оплата участі?

Ви можете провести оплату двома способами: миттєвим онлайн-платежем або ж за допомогою квитанції, сплаченої у банку.

Після обрання необхідної кількості учнів і предмета, натискайте «Сплатити» та обирайте зручний для Вас спосіб оплати.

Оплата відбувається миттєво, і доступ до участі в олімпіаді буде автоматично відкритий після надходження суми на рахунок.

Олімпіада з української мови - безкоштовна!

Як можна проходити тестування?

Тестування відбувається у режимі офлайн та онлайн. Проходити олімпіаду онлайн можна на будь-якому пристрої.

Як взяти участь у розіграші гри "Грайливі сови. Бачу слово!"?

Учасником розіграшу може стати клас, всі учні якого взяли участь в олімпіаді з одного предмета та зареєструвалися для участі в її творчій складовій. Участь у розіграші можуть брати учасники як платних, так і безкоштовних олімпіад. Клас має складатися мінімум з 10 учнів. У разі, якщо у класі навчається менша кількість дітей, необхідно надіслати на електронну пошту «Всеосвіти» завірену директором школи довідку, яка офіційно підтвердить, що клас складається менш ніж з 10 учнів.

Що потрібно зробити:

1. Після закінчення олімпіади вчитель має сфотографувати учнів з нагородами з осіннього сезону олімпіад.

2. Викласти фото на спеціальну сторінку розіграшу.

3. Під фото необхідно написати невеликий твір, в якому мають бути розкриті 3 питання:

- У чому ви бачите користь проведення олімпіад?

- Як учні Вашого класу впоралися із завданнями?

- Розкажіть, чому саме ваш клас має отримати подарунок?

Переможцями стануть 50 класів, творчі роботи яких наберуть найбільшу кількість голосів. Кожен клас-переможець отримає подарунки відповідно до місця у загальному рейтингу.

Що отримують вчителі?

1. Свідоцтва і Подяки

Ми безмежно цінуємо наших відданих педагогів-наставників, які не стоять осторонь нестримного дитячого прагнення до знань та активно підтримують своїх вихованців у будь-яких починаннях. Тому всіх вчителів, які підготували своїх учнів до інтелектуальних змагань та допомогли провести олімпіаду від проєкту «Всеосвіта», ми нагороджуємо ексклюзивними Свідоцтвами та Подяками! Ці унікальні нагородні документи розроблені за особливим дизайном: яскраві та професійно оформлені, вони стануть вашою гордістю та доказом того, що кожна витрачена вами хвилинка на підготовку ваших учнів – не даремна.

Спеціально для вас ми розробили «Свідоцтво про підготовку учнів», «Подяку вчителю» та «Подяку координатору». Текст кожного нагородного документа вказаний двома мовами – українською та англійською.2. «Листи-подяки» на ім’я директора

Проєкт «Всеосвіта» висловлює свою щиру вдячність директорам шкіл, які створили сприятливі умови для проведення сучасних інтелектуальних олімпіад у своїх школах. Всіх директорів закладів освіти, вчителі та учні яких долучилися до олімпіад від проєкту «Всеосвіта», ми нагороджуємо ексклюзивними «Листами-подяками», в яких висловлюємо особисту вдячність за внесок колективу школи в інтелектуальний розвиток України!

Після закінчення олімпіад «Листи-подяки» отримають усі вчителі, які виконають необхідні умови до дня підведення підсумків.

Для отримання «Листа-подяки»:

В Особистому «Кабінеті Олімпіади», в розділі «Отримати свідоцтво, подяку, лист-подяку» необхідно ввести ПІП директора та електронну пошту школи або директора.

Що отримують учні?

1. Дипломи та Сертифікати

Кожний учень протягом свого життя здобуває величезну кількість знань, що стають успішним трампліном у доросле життя. Завдяки нашим олімпіадам учні можуть не лише легко перевірити рівень цих знань та дізнатись нову необхідну інформацію, але й отримати надзвичайні нагородні документи. Яскраві Дипломи і Сертифікати виконані у новому ексклюзивному дизайні та розроблені спеціально під окремий навчальний предмет. Текст нагородних документів, відповідно до сучасних європейських стандартів, вказаний двома мовами – українською та англійською.

Учні, які правильно відповіли на 15, 14 та 13 запитань – отримують унікальні Дипломи 1, 2, 3 ступенів. Учасники, які правильно відповіли менш ніж на 13 запитань – отримають персональні Сертифікати учасників олімпіади «Всеосвіта Осінь – 2020»!

Над кожним нагородним документом ретельно працювала команда професійних розробників «Всеосвіти», щоб усі Сертифікати та Дипломи своїм неповторним оформленням засвідчували досягнення учнів та спонукали їх пишатися рівнем здобутих знань!2. Батькам-учасникам будуть надіслані «Листи-подяки» від проєкту «Всеосвіта»

Саме батьки закладають найперші основи знань і виховують майбутніх науковців та експериментаторів, допомагають їм віднайти своє найсильніше захоплення та наполегливо слідувати його поклику. Ми розуміємо, наскільки важливим є батьківський внесок у розвиток кожного юного таланта, тому нагороджуємо тат і мам почесними «Листами-подяками», в яких від щирого серця висловлюємо вдячність за активну допомогу під час проходження олімпіади від «Всеосвіти».

Щоб отримати «Лист-подяку»:

Після введення учнем його індивідуального коду для проходження олімпіади, необхідно вказати ПІП батька або матері, а також їхню електронну пошту. Листи будуть надіслані на електронні адреси батьків, а також розміщені на сторінці всіх учасників в «Кабінеті олімпіад» вчителя.3. Безкоштовна участь в олімпіаді з української мови

Вільне володіння українською мовою як в усній, так і в письмовій формах є одним із найважливіших освітніх завдань та вимог вітчизняної школи. Проєкт «Всеосвіта» активно виступає за популяризацію державної мови серед молоді та за виховання свідомих і освічених українців, адже саме вони творять успішне майбутнє! Традиційно олімпіада з української мови є безкоштовною для всіх охочих! Це наш посильний внесок у розвиток свідомого покоління України. Тому, якщо Ви вирішили випробувати свої знання лише з цього предмета, Вам не доведеться зовсім нічого сплачувати – просто реєструйтесь і долучайтесь до проходження!

Незважаючи на те, що українська мова – безкоштовна, ви однаково берете участь у всіх розіграшах.