Враження класу «5 клас» від проходження олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Весна – 2020». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

69
Враження класу:

Ми учні 5-го класу – “Смайлики”.Активні, веселі, розумні, непосидючі. Навіть на карантині ми багато працюємо, вивчаємо, створюємо, виготовляємо і впевнено крокуємо до своєї мети! Наше дистанційне навчання сповнене цікавих, незвичних методів навчання. Тому, олімпіада “Всеосвіта Весна 2020” - це ще одна можливість до самоосвіти, стимулювання учнів до дистанційного навчання та узагальнення набутих знань, умінь і навичок.Діти з великим задоволенням приймали участь у Всеукраїнській олімпіаді з української мови.Цікаві та зрозумілі завдання, сучасне оформлення тестової платформи, різнобарвні дипломи та нагороди для батьків. Багато дітей з легкістю та великим захопленням впорались із завданням, отримали дипломи різних ступенів. Переможцями стали УСІ!

Я вчитель новачок і викладаю в нашій маленькій школі зовсім небагато часу, але впевнено можу сказати, що нам і нашій школі необхідне новітнє оснащення, а саме сучасне обладнання, для створення цікавих і креативних уроків. Це можливість, наша можливість і ми йдемо за перемогою!Дякуємо організаторам олімпіади за таку можливість!

МИ АМБАСАДОРИ ПРОЄКТУ “ВСЕОСВІТА”!

 

  • Унікальних голосів:
    69