Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

17 грудня 2021 о 12:14
2 0

Зимові канікули в Україні: коли учні в областях підуть на відпочинок

Керівництво шкіл має право переносити дати канікул на власний розсуд.

Незабаром всі діти відправляться на довгоочікувані канікули. Згідно з рекомендаціями МОН цьогоріч діти повинні піти на зимові канікули з 25 грудня 2021 року до 9 січня 2022 року. Однак заклади освіти можуть коригувати графік канікул з огляду на епідемічну ситуацію у регіоні. 

Коли школярі підуть на зимові канікули у різних областях України?

Київ

Заступник голови #КМДА Валентин Мондриївський повідомив, що зимові канікули для столичних школярів розпочнуться 25 грудня і триватимуть до 9 січня включно.

За його словами причин для перенесення зимових канікул немає, адже наразі у звичайному режимі працюють 425 столичних шкіл. Мондриївський також зазначив, що служби проводять постійний моніторинг закладів середньої освіти й контролюють динаміку захворювання.

Львів

За словами начальниці відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи департаменту освіти Львівської ОДА Ірини Сислюк, учні більшості шкіл, що на Львівщині, на канікули підуть з 27 грудня. Триватимуть вони два тижні – до 10 січня 2022 року. Водночас Сислюк додала, що є чимало шкіл, де канікули розпочнуться з 31 грудня і триватимуть до 10 січня.

Кропивницький

Канікули у більшості шкіл області розпочнуться з 27 – 30 грудня. Повернуться до навчання учні вже 10 січня. 

Хмельницький

Зимові канікули у закладах загальної середньої освіти Хмельницької громади розпочнуться 30 грудня та триватимуть 11 днів. Школярі повернуться до навчання 10 січня 2022 року.

Полтава

У пресслужбі Полтавської міської ради повідомили, що зимові канікули у школах громади розпочнуться згідно з графіком, озвученим у МОН. На канікули школярі підуть 25 грудня, а вже 10 січня вони повернуться за шкільні парти. Водночас у Кременчуці (місто в Полтаві) діти навчатимуться аж до 31 грудня включно, відповідно канікули триватимуть з 1 до 16 січня.

Житомир

Зимові канікули у загальноосвітніх закладах освіти Житомира розпочнуться 31 грудня і триватимуть до середини січня. Провести канікули саме у такі терміни адміністраціям житомирських шкіл рекомендує департамент освіти Житомирської міської ради.

Луцьк

Начальниця управління освіти Волинської ОДА Людмила Плахотна повідомила, що більшість шкіл підуть на канікули з 28 грудня. Відпочиватимуть учнів два тижні – до 9 січня.

У школах Харкова, Дніпра, Рівного, Чернігова та Сум зимові канікули триватимуть з 25 грудня 2021 року до 9 січня 2022 року.

Вас також може зацікавити: Карантин в Україні продовжено: Кабмін ухвалив рішення