Новини
2369
1 червня 18:28

ЗНО з української мови та української мови і літератури 2021: правильні відповіді

Результати тестування з української мови/української мови і літератури будуть відомі до 25 червня.

В Україні сьогодні, 1 червня, відбулось тестування основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 з української мови та української мови і літератури. Про це інформує Український центр оцінювання якості освіти.

Так, участь у тестуванні з української мови і літератури взяли 222 533 особи – це 88,8% від загальної кількості зареєстрованих, а для проходження тестування з української мови з’явилися 68 716 осіб – це 54,4%.

75 учасників ЗНО не були допущені до пунктів тестування, з них 12 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 135 громадських спостерігачів.

Найбільшу явку учасників тестування з української мови і літератури зафіксовано у Хмельницькій області – 91,93%, найменшу у Закарпатській – 81,90. ЗНО з української мови найбільше складали у Києві (77,56%), а найменше – у Чернівецькій області (29,25%).

Результати тестування з української мови/української мови і літератури будуть відомі до 25 червня.

З правильними відповідями до завдань сертифікаційної роботи з української мови 2021 можна ознайомитись тут:

Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури 2021:

Цьогоріч ВР ухвалила закон про звільнення здобувачів повної загальної середньої освіти 2021 року від обов’язкового проходження #ДПА у формі ЗНО. Водночас тестування з української мови і літератури є універсальним – за його проходження можна отримати результат ДПА, результати для вступу за технічними чи гуманітарними напрямами підготовки. А за виконання завдань сертифікаційної роботи з української мови можна було отримати результат ДПА, а також результат #ЗНО для вступу до закладів вищої освіти на технічні спеціальності.

Ймовірно, саме через звільнення учасників від обов’язкового проходження ДПА, а також через вужчі можливості для використання результатів сертифікаційної роботи з української мови, значна кількість учасників не з’явилися для проходження іспиту.

Учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в основній сесії іспиту з української мови/української мови і літератури через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. 

Наступне ЗНО відбудеться 4 червня – іспит з історії України.


Ваш надійний помічник у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання – «Тренажер ЗНО» від «Всеосвіти». Це сучасний онлайн-сервіс, який допоможе не лише перевірити знання теоретичного матеріалу, але й виховати уважність, вдумливість, а також навчить правильно розподіляти свій час. Зручний функціонал надасть змогу самостійно регулювати темп проходження тестів та обирати необхідний формат підготовки. Після проходження тестів ви зможете проаналізувати свою успішність завдяки автоматичній статистиці результатів.

На вас чекає приємний сюрприз! Оформлюйте передплату та отримуйте унікальні інформаційні флешкартки у подарунок! Вони доступні також в онлайн-форматі, тож ви значно зекономите ваш час і зможете підготуватись до тестування будь-де!

Тренуйтесь за посиланням: https://vseosvita.ua/zno

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.