ЗНО на 200: як приготуватися до тестування за допомогою флеш-карток

Команда «Всеосвіти» представляє по 150 двосторонніх флеш-карток з кожного предмету для підготовки до ЗНО.

Іспити доводиться складати нечасто, але це завжди трудомісткий і нервовий процес. Для того, щоб продуктивно підготуватися, необхідно дуже багато часу, бажання та сил. Часом ми не маємо можливості сидіти і працювати з підручниками чи за монітором комп′ютера, коли знаходимось поза зоною комфорту, тому нам на допомогу приходять флеш-карти, які ми можемо використовувати будь-де та будь-коли. Команда «Всеосвіти» підготувала для випускників інформаційні картки, завдяки яким успішне складання ЗНО стане реальністю.

150 двосторонніх карток

Інформаційні картки містять інформацію з 11 предметів: математики, української мови і літератури, англійської, німецької, французької та іспанської мов, фізики, історії України, біології, географії, хімії. На одному боці картки розміщені слова, терміни, дати, формули, а на іншому – переклад, визначення, події, твердження та інше.

Один предмет налічує 150 двосторонніх карток. 

Паперовий формат чи онлайн режим

Усі флеш-картки можна завантажити та роздрукувати або скористатися ними в онлайн режимі. Обирайте, як вам зручніше готуватися до іспиту.

Переваги флеш-карток

Випускники можуть готуватися за допомогою флеш-карток зі своїми репетиторами. На одному боці картки учень дізнається про певні теоретичні відомості, а на іншій – може перевірити правильність своєї відповіді.

Якщо ви хвилюєтесь зіпсувати або загубити паперові картки, онлайн режим саме для вас. Тренуйтесь зі свого ґаджета.  

Як їх отримати

Оформіть передплату на Тренажер ЗНО-2020 та отримайте необмежений доступ до всіх тестів і режимів тренувань від сьогодні і до 30 червня 2020 року. За умови цієї передплати, картки ви отримаєте у ПОДАРУНОК! 

Тренажер підготовки до ЗНО: https://vseosvita.ua/zno

#ТренажерЗНО #ЗНО

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
3
міс.
1
5
дн.
0
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!