Новини
169
14 листопада 2019 о 16:08

ЗНО для вчителів початкових класів: завдання про ЗУНР і хвойні ліси

31 жовтня відбулось незалежне тестування професійних якостей педагогів у форматі ЗНО.

ЗНО для вчителів є обов’язковим елементом сертифікації. Фінал пілотного етапу відбувся наприкінці минулого місяця: до нього долучилося майже 900 учителів. 100 завдань необхідно було виконати за 180 хвилин.

Чи вдалось педагогам виконати всі завдання? Наскільки складним було тестування? Про це вчителі розповіли онлайн-виданню «Експрес».

Любов Бігус вчителює вже 35 років, є тренером НУШ для інших педагогів. За її словами, вона зовсім не очікувала завдань на визначення місцевості болота чи хвойного лісу, обчислення похибок, функцій тощо. Учителька сподівалась, що оцінюватимуться її професійні навички.

Інші педагоги зазначили, що питання в ЗНО не стосувалися роботи вчителя початкових класів:

А насправді були питання про хрещення Русі, ЗУНР, що не стосуються роботи педагога у 1-4 класах, – розповіла Наталія Яйко, учителька початкових класів №27 у Львові. – Мабуть, хотіли оцінити наш загальний розвиток.

Чималий блок питань був присвячений саме організації освітнього процесу і лише дещиця про НУШ і нові методики:

Звісно, знати це треба, але ж не напам’ять. У питанні виривають речення з якогось документа, і необхідно визначити: це державний стандарт чи програма, чи ще щось інше? Виходить, потрібно завчити всю нормативну базу.

Питання з математики про градуси – зізнаюсь, я його навіть не зрозуміла. Було ще питання з біології: як ми дихаємо? З географії: які тварини живуть у степах?

Тестові зошити вчителям не віддали, бо це лише пілотний етап і певні питання можуть бути використані наступного року.

З 1 січня 2020 року 20% надбавки до зарплати отримають лише ті, хто успішно склав тестування.


Готуйтесь до тестування разом із «Всеосвітою». Тренажер ЗНО має декілька режимів проходження і містить всі завдання за всі роки. Оформивши підписку на Тренажер ЗНО, отримаєте в подарунок флеш-картки. 

Деталі: https://vseosvita.ua/zno

Джерело і фото: Експрес

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.