ЗНО–2019: дізнаємось результати

Оприлюднені правильні відповіді тестів незалежного тестування з математики! Вираховуємо приблизний результат вашого оцінювання.

У вівторок, 21 травня, 151 990 учасників ЗНО склали перше цьогорічне оцінювання основної сесії – з математики. За інформацією УЦОЯО – це 94,5% від загальної кількості зареєстрованих. 82 учасники ЗНО не змогли потрапити до пунктів тестування через відсутність одного з обов’язкових документів, 31 – через запізнення.

На визначення офіційних результатів піде чимало часу (оголошення результатів ЗНО з математики має відбутись не пізніше 14 червня), адже для цього необхідно пройти декілька етапів:

 • комп’ютерну обробку сертифікаційних робіт;
 • перевірку екзаменаторами завдань з розгорнутою відповіддю (№25–33);
 • підсумовування балів для кожного учасника;
 • встановлення порога «складено/не складено» (до 14 червня);
 • визначення результатів за рейтинговою шкалою 100–200 балів для учасників, які подолали поріг;
 • переведення результатів тестування випускників в оцінку за шкалою 1–12 балів для зарахування державної підсумкової атестації (зараховуватимуться завдання №1–28 та №31–32).

Завантажити тестовий зошит з математики 2019 року


Але, здається, жоден з учасників не готовий чекати так довго на бали незалежного оцінювання. Тож, пропонуємо тим, кого осліпила нетерплячка, просто зараз розрахувати свої орієнтовні результати.

правильні відповіді на тестові запитання сертифікаційної роботи з вибором одного варіанту

Вираховуємо тестовий бал

Зверніть увагу на те, який саме номер присвоєно вашому тестовому зошиту, адже від цього залежатиме, які відповіді будуть правильними.

Визначивши, номер вашого зошита, ознайомтесь із таблицею й оберіть необхідну вам колонку, там і будуть написані правильні варіанти або приклади–відповіді, за які нараховується певна кількість балів. Наприкінці, підсумуйте усі набрані бали.

 Завдання №1–20 
з вибором однієї правильної відповіді

Завдання вважається виконаним успішно, якщо учасник незалежного тестування обрав і вказав правильну відповідь у бланку відповідей А. У такому випадку правильна відповідь оцінюється в 1 бал. Якщо ж учасник вказав неправильну відповідь, зазначив більше однієї відповіді або відповідь не позначив взагалі – відповідь оцінюється в 0 балів.


 Завдання №21–24 
на встановлення відповідності

Виконання завдання передбачає утворення «логічних пар» між інформацією, позначеною цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник незалежного тестування зробив позначки на перетинах рядків (цифри) і колонок (букви) у таблиці бланка відповідей А. Завдання оцінюється в 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність.

Тож, за відповідь на це запитання ви можете отримати 0, 1, 2, 3 або 4 бали.

правильні відповіді на встановлення «логічних пар» сертифікаційної роботи

0 балів за відповідь отримують учасники якщо:

 • зроблено більше однієї позначки в рядку;
 • не вказано жодної правильної відповідності («логічної пари»);
 • відповіді на завдання не надано.

 Завдання №25–26 
відкритої форми з короткою відповіддю (структуровані)

правильні відповіді на структуровані завдання відкритої форми

Успішно виконаним вважається завдання, до якого в бланку відповідей А записано відповідь, згідно з вимогами та правилами. Правильну відповідь на кожну частину завдання оцінюють в 1 бал. У випадку, якщо відповідь вказано неправильно або не вказано зовсім – завдання оцінюють у 0 балів.


 Завдання №27–30 
відкритої форми з короткою відповіддю (неструктуровані)

правильні відповіді на неструктуровані завдання відкритої форми

Завдання вважається виконаним, якщо учасник незалежного тестування, здійснивши числові розрахунки, записав кінцеву відповідь у бланк відповідей А, дотримуючись вимог і правил.

Неструктуроване завдання оцінюється в 0 або 2 бали: 2 бали, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або відповіді на завдання не надано.


 Завдання №31–33 
відкритої форми з розгорнутою відповіддю

правильні відповіді на завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю

Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього оцінювання в бланку відповідей Б:

 • навів пояснення всіх етапів розв’язання,
 • зробив посилання на математичні факти, з яких випливає те чи інше твердження,
 • проілюстрував розв’язання задачі рисунками, графіками тощо.

Завдання №31 та №32 оцінюються в 0–4 бали; завдання №33 може принести від 0 до 6 балів. Ці завдання оцінюються відповідно до затверджених критеріїв оцінювання.

Важливо! Розв’язання завдань на чернетці, згідно з офіційною документацією, до уваги братися не будуть, тож і не перевірятимуться.


Як дізнатися свої бали?

Для отримання результатів за 200–бальною шкалою, можна скористатися таблицею переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів. Однак, цьогорічну таблицю УЦОЯО оприлюднить вже після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «складено/не складено». Теж саме стосується і переведення тестових балів в оцінку за шкалою 1–12 балів (таблицю опублікують до 14 червня). Проте, ви можете ознайомитися з торішніми офіційними таблицями.

Важливо! Визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Бали можуть суттєво відрізнятися, враховуючи різні рівні тестів та фактичні результати виконання завдань учасниками.


Довідково

Учасники тестування, які не змогли взяти участь у незалежному оцінюванні з об'єктивних причин, до 27 травня можуть подати заяву до регіонального центру оцінювання якості освіти про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткова сесія ЗНО з математики відбудеться 26 червня.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ГЕОГРАФІЇ залишилося:
0
3
міс.
1
8
дн.
1
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!