Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ведення документації асистента вихователя / вчителя у реалізації інклюзивного навчання
»
Взяти участь Всі події
24 липня 2019 об 11:40

Здорове життя починається з фізкультури

У МОНі розробили «Стратегію розвитку фізичного виховання та спорту серед учнівської молоді на період до 2025 року».

Зниження рухової актвності серед молоді, годинами сидіння перед комп'ютером та багато у чому загальний незадовільний стан здоров'я молодих людей викликає занепокоєння у Комітеті з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. На противагу негативним тенденціям фахівці Комітету створили «Стратегію розвитку фізичного виховання та спорту серед учнівської молоді на період до 2025 року». Цей документ наразі опублікований для громадського обговорення.

Автори Стратегії поставили за мету мотивувати та залучати школярів до регулярних занять фізкультурою і спортом.

Основним змістом документу є формування умов для оздоровчої рухової активності та здорового способу життя підлітків та молодих людей, забезпечення доступності спорту для учнівської молоді, формування ціннісного ставлення до власного фізичного здоров’я, прагнення до спортивних і духовних досягнень, формування гуманістичних цінностей і патріотичних почуттів тощо.

Стратегія містить 7 напрямків:

  • напрямок фізичної культури;
  • напрямок спорту;
  • інформаційний напрямок;
  • організаційно-структурний напрямок;
  • напрямок матеріально-технічного та фінансового забезпечення;
  • напрямок науково-методичного забезпечення;
  • напрямок медичного забезпечення стратегії.

Передбачається, що у результаті виконання цієї програми молоді люди ще у школі матимуть бажання та мотивацію до здорового способу життя, дійсно його дотримуватимуться та вважатимуть це головною складовою усіх подальших успіхів і досягнень, запорукою того, щоби бути здоровим, щасливим і радісним.

До 31 липня 2019 року від усіх зацікавлених осіб, педагогів, учнів, батьків автори «Стратегії розвитку фізичного виховання та спорту серед учнівської молоді» чекають пропозиції і зауваження. Із текстом  Стратегії можна ознайомитися на сайті МОН.

Надсилати усі побажання необхідно у письмовому вигляді звичайною поштою на адресу: Комітет з фізичного виховання та спорту МОН, вулиця Дмитрівська, 46, м. Київ, 01054; або електронною поштою на e-mail: kfvs@ukr.net.

Посилання на  МОН: https://mon.gov.ua/ua