Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ситуація успіху: основні поняття, сутність, технологічні аспекти, інклюзивна практика
»
Взяти участь Всі події
Новини
84
24 липня 2019 об 11:40

Здорове життя починається з фізкультури

У МОНі розробили «Стратегію розвитку фізичного виховання та спорту серед учнівської молоді на період до 2025 року».

Зниження рухової актвності серед молоді, годинами сидіння перед комп'ютером та багато у чому загальний незадовільний стан здоров'я молодих людей викликає занепокоєння у Комітеті з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. На противагу негативним тенденціям фахівці Комітету створили «Стратегію розвитку фізичного виховання та спорту серед учнівської молоді на період до 2025 року». Цей документ наразі опублікований для громадського обговорення.

Автори Стратегії поставили за мету мотивувати та залучати школярів до регулярних занять фізкультурою і спортом.

Основним змістом документу є формування умов для оздоровчої рухової активності та здорового способу життя підлітків та молодих людей, забезпечення доступності спорту для учнівської молоді, формування ціннісного ставлення до власного фізичного здоров’я, прагнення до спортивних і духовних досягнень, формування гуманістичних цінностей і патріотичних почуттів тощо.

Стратегія містить 7 напрямків:

  • напрямок фізичної культури;
  • напрямок спорту;
  • інформаційний напрямок;
  • організаційно-структурний напрямок;
  • напрямок матеріально-технічного та фінансового забезпечення;
  • напрямок науково-методичного забезпечення;
  • напрямок медичного забезпечення стратегії.

Передбачається, що у результаті виконання цієї програми молоді люди ще у школі матимуть бажання та мотивацію до здорового способу життя, дійсно його дотримуватимуться та вважатимуть це головною складовою усіх подальших успіхів і досягнень, запорукою того, щоби бути здоровим, щасливим і радісним.

До 31 липня 2019 року від усіх зацікавлених осіб, педагогів, учнів, батьків автори «Стратегії розвитку фізичного виховання та спорту серед учнівської молоді» чекають пропозиції і зауваження. Із текстом  Стратегії можна ознайомитися на сайті МОН.

Надсилати усі побажання необхідно у письмовому вигляді звичайною поштою на адресу: Комітет з фізичного виховання та спорту МОН, вулиця Дмитрівська, 46, м. Київ, 01054; або електронною поштою на e-mail: kfvs@ukr.net.

Посилання на  МОН: https://mon.gov.ua/ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.