Розробки
8469
31 березня 2020 о 18:13

Жартівливі личка: приміряй та веселись!

Відзначайте День сміху разом з нами! Завантажуйте кумедні личка, компонуйте їх і нехай щирий сміх задзвенить у вашому класі.

Коли за вікном щебечуть пташечки, промінчики сонця заглядають у кожне віконце, а думками ти вже давно у дворі бавишся у «Козаків-розбійників» – це знак, що потрібно зробити паузу і трішки відволіктись від навчання. Зустрічайте нову розробку для дітлахів – «Жартівливі личка», спеціально розроблені до Дня сміху! 

Вам пропонуються різні частини облич та аксесуарів: рот клоуна, ніс з вусами, губи, капелюшок пірата, різнокольорові окуляри, веселий бантик тощо.

Як використовувати?

1. Завантажте розробку і роздрукуйте її. Виріжте всі деталі окремо і компонуйте їх так, як вам заманеться. Завдання полягає у тому, щоб зробити якомога веселі личка і розсмішити один одного.

2. Ви можете використати розробку в День сміху, який щорічно відзначається 1 квітня. До речі, у США його називають «святом серця», тож не забудьте подарувати гарний настрій собі й своїм близьким.

3. За допомогою нашої розробки ви можете влаштувати міні-театр, вигадати персонажів і показати виставу.

4. «Жартівливі личка» можна використовувати під час 9 тижня НУШ «Ігри» і 10 тижня НУШ «Театр». 

5. Бажано використовувати цупкий папір, або ламінувати вже вирізані деталі.

Завантажити «Жартівливі личка» за посиланням: https://vseosvita.ua/library/zartivlivi-licka-primiraj-ta-veselis-123526.html 

Обов’язково зробіть веселі фотографії разом зі своїм вчителем на згадку, а якщо бажаєте поділитися світлинами зі «Всеосвітою» – позначайте нас у Фейсбуці або надсилайте в особисті повідомлення.


Також пропонуємо вашій увазі кумедні обличчя звірів – свинка, собачка, корівка, котик, заєць, ворона. Можна роздрукувати окремо кожне обличчя тваринки у тому розмірі, як вам зручно, або роздрукувати одразу 4 обличчя. Усі ілюстрації у розмірі формату А4. 


Завантажуйте за посиланням, використовуйте задля забавки:  https://vseosvita.ua/library/kumedni-oblicca-zviriv-123554.html 


Сподобався матеріал? Підтримайте нас – беріть участь в платних олімпіадах і конкурсах від проєкту «Всеосвіта». З вашою допомогою ми зможемо надалі розробляти безкоштовні методичні матеріали.  

Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» (логотип (знак для товарів і послуг), тексти, фото, відео, тощо) без посилання або гіперпосилання на сайт vseosvita.ua.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал!?