Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки
»
Взяти участь Всі події
Новини
444
1 червня 2020 о 16:33
pdf Роздрукувати

З вересня запрацює єдина освітня е-платформа, – Любомира Мандзій

Також МОН розробляє Положення про дистанційне навчання, яке дозволить інтегрувати елементи онлайн-освіти у навчальний процес.

Міністерство освіти і науки працює над створенням єдиної освітньої електронної платформи. Її запуск планується орієнтовно на 1 вересня 2020 року. Про це під час онлайн-конференції EdCamp повідомила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Ми працюємо над тим, щоб запустити єдину електронну освітню платформу. Сподіваємося, що її вдасться зреалізувати до 1 вересня 2020-2021 навчального року.

За словами пані Мандзій, така платформа створюється для супроводу освітнього процесу з використанням дистанційних технологій. Вона повинна бути цікавою для всіх - для вчителів, батьків та учнів.

Ми маємо збільшити кількість вчителів, які володіють навичками цифрових технологій, і допомагати педагогам повсякчас вдосконалювати їх, – наголосила т.в.о. Міністра освіти.

Вона також додала, що наразі Положення про дистанційне навчання винесено на громадське обговорення. Це означає, що вчителі використовуватимуть набуті під час карантину навички та різноманітні онлайн-інструменти у наступному навчальному році.

Я не говорю про те, що дистанційна освіта замінить звичайну. Ми просто будемо використовувати елементи дистанційного навчання для покращення освітнього процесу, – акцентувала увагу Любомира Мандзій.

Фотоматеріали взяті з сайту Радіо Свобода.


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Вчителям не варто чекати на додаткові виплати: Любомира Мандзій про нагальні питання освіти

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.