і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

З фізикою веселіше!

Інколи діти погано сприймають точні науки, до прикладу такі, як фізика, оскільки вони не розуміють як це працює в житті, а бачать виключно формули у підручнику.

«Всеосвіта» підготувала 7 фізичних дослідів, які зацікавлять своєю неординарністю дітей, вам залишиться лише розповісти як саме це працює.

Домашня веселка

У склянку з водою помістіть дзеркало під кутом. Вимкніть світло у кімнаті та запаліть настільну лампу. Направте світло у дзеркало через склянку, щоб утворити веселку на стіні. За необхідності змініть кут нахилу дзеркала.


Власна лавова лампа

Наповніть велику пластикову пляшку на ¾ водою. Змішайте у окремій посудині рослинну олію та харчовий барвник. Долийте у пляшку пофарбовану олію. Туди ж додайте шипучу таблетку (типу, «Алька-Зельцер») та насолоджуйтесь барвистим мистецтвом.


«Згинання» води

Електризуйте пластиковий гребінець, потерши його об волосся. Піднесіть гребінець, заряджений статичною електроенергією до потоку води з крана. Рухаючи гребінцем, зможете направляти потік води убік.


Яйце в пляшці

Візьміть скляну пляшку з вузьким горлом. Відваріть в круту куряче яйце. Шматочок газети запаліть та опустіть на дно пляшки. На горло пляшки помістіть яйце та спостерігайте за тим, як яйце поселиться жити в пляшці.


І випаде дощ

Доведіть воду до кипіння та декілька хвилин потримайте над парою скляну посудину. Покладіть тарілку на нагріту посудину. Дістаньте заздалегідь заморожений лід та викладіть його на тарілку. У посудині випаде справжній домашній дощ.


Вогонь потребує кисню

Запаліть свічку та накрийте її скляною банкою. Що відбудеться, коли кисень усередині закінчиться?


Під водою свічка

На тарілку налийте води. Запаліть свічку та поставте її на тарілку. Скляною вазою накрийте палаючу свічку. Спостерігайте за тим, як свічка випалюючи кисень, наповнює вазу водою.


Ми впевнені, що за допомогою цікавих експериментів юних чомучок можна долучити навіть до найважчих знань.

Фотоматеріали узяті з сайту Parenting Healthy Babies

Посилання на сайт Parenting Healthy Babies: https://parentinghealthybabies.com/

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь