Новини
975
22 січня 14:57

З 25 січня усі школярі Києва повертаються за парти, – Віталій Кличко

Дитячі садки працюватимуть у звичайному режимі.

Усі школярі міста Києва з понеділка, 25 січня, повернуться за парти – це стосується як початкової, так і середньої та старшої шкіл. Дитячі садки працюватимуть у звичайному режимі. Про це повідомив мер столиці Віталій #Кличко під час онлайн-брифінгу:

Всі школи Києва готові до відновлення навчального процесу. У закладах впровадили оновлений санітарний регламент.

За словами Кличка, місто у повному обсязі забезпечило абсолютно усі комунальні заклади необхідними дезінфекційними засобами, а також розробило чітку інструкцію у разі виявлення спалахів захворювання на COVID-19 у закладах освіти.

Робота дитячих садків відбуватиметься у звичайному режимі. Наразі на карантині перебуває один заклад у Шевченківському районі столиці, – зазначив мер Києва.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки надало роз'яснення щодо набору до 10-11 класів закладів загальної середньої освіти у 2021 році. 


Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Як відбуватиметься робота закладів освіти після 24 січня: роз'яснення МОН

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!