Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Формування цінностей у дітей дошкільного віку під час ігрової активності на свіжому повітрі
»
Взяти участь Всі події

Які новації у ЗНО запровадять у 2022 році, – УЦОЯО

Основна сесія ЗНО відбудеться з 23 травня по 17 червня 2022 року. 

Стартувала реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Які новації в тестуванні запровадять у 2022 році розказала заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко в ефірі радіо «Культура».

Зазначимо, що реєстрація на пробне #ЗНО, відбуватиметься з 5 до 22 січня 2022 року.

ЗНО-2022  що було змінено?

Основна новація – з'явилась можливість проходити більшу кількість тестувань, ніж раніше. Якщо у 2021 році можна було пройти 5 предметів за кошт держави, то цього року 6, 7, 8 предмет можна пройти за власні кошти.

Також Вакуленко анонсувала зміни у ЗНО з математики рівня «стандарт».

Якщо раніше потрібно було працювати з 2 відкритими бланками відповідей, то цього року ми відмовились від відкритих завдань, залишили лише 1 такий блок, – зазначила заступниця директора #УЦОЯО.

Як і минулого року, в пунктах проведення тестування будуть діяти карантинні заходи – тести складатимуться в масках, з використанням санітайзерів.

Ми щорічно намагаємось зробити щось для того, щоб більше учасників змогли скористатися державними послугами. Наприклад, декілька років тому ми увели тестування шрифтом Брайля. Також з'явився тест з математики рівня «стандарт», бо ДПА з математики стала обов'язковою, – додала Тетяна Вакуленко.

Нагадаємо, що основна сесія ЗНО-2022 відбудеться з 23 травня по 17 червня 2022 року.

У підготовці до ЗНО допоможе Тренажер підготовки до ЗНО від «Всеосвіти». Це сучасний онлайн-сервіс, який не лише перевіряє теоретичні знання, а й допомагає набути практичних навичок. Регулярні заняття з тренажером натренують розум, пам'ять та допоможуть позбутися страху перед тестуванням.

Ознайомитись з тренажером: https://vseosvita.ua/zno

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.