Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події

Які довідки можуть вимагати у школі чи дитсадку

Через тимчасову окупацію росією територій України деякі вимушені переселенці на новому місці не мають медичної документації, тому не можуть підтвердити наявність профілактичних щеплень дітей.

Через російсько-українську війну багато людей вимушені змінювати місце проживання. Дехто не має на новому місці медичної документації, тому не може підтвердити вакцинальний статус дітей і свій власний.

Міністерство охорони здоров'я України розповідає, які довідки щодо стану здоров'я можуть вимагати при оформленні дитини до школи чи дитсадка.

Для прийняття дитини у школу чи дитсадок потрібно надати довідку форми №063/о «Карта профілактичних щеплень» із позначками про вакцинацію та ревакцинацію в ній.

Таку довідку можна взяти в педіатра чи сімейного лікаря дитини.

Якщо особа переїхала в іншу область і не має з собою документів про щеплення, їх можна відновити. Як це зробити, читайте тут — https://bit.ly/karta_vac

Крім того, для вступу дитини до дитсадка потрібно надати довідку від педіатра чи сімейного лікаря, що дитина здорова.

Для відвідування школи дитина має пройти профілактичний огляд і надати довідку форми № 086-1/о про його результати. Детальніше про медичні огляди за посиланням https://bit.ly/3KEsefN

Жодних інших медичних документів заклади дошкільної та шкільної освіти вимагати не можуть.

Виняток — спеціалізовані заклади освіти та діти, для яких створюють інклюзивні групи чи класи. Таким дітям необхідно надати витяг про комплексну оцінку з Інклюзивно-ресурсного центру.

Нагадаємо, багато дітей на початку нового навчального року, особливо під час війни в країні, відчувають певні труднощі у навчанні чи колективі. Тому психологи підготували низку порад, які допоможуть вчителям і батькам допомогти школярам адаптуватися до навчання.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.