Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки
»
Взяти участь Всі події
Новини
64
14 квітня 2020 о 17:11
pdf Роздрукувати

Випускники 9-х класів матимуть свідоцтва про освіту вже у червні

Відповіді рекомендації керівникам ЗЗСО Міносвіти пообіцяло надіслати до кінця цього тижня.

Міністерство освіти і науки України рекомендує вчителям провести річне оцінювання за планом та підготувати свідоцтва про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів у червні місяці. Про це розповіла т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайн конференції EdCamp 2020.

Інформацію про документи для учнів 9-х класів педагогам необхідно відправити до органів управління освітою. Вони ж, своєю чергою, направлять їх до державного підприємства «Інформресурс». Термін замовлення документів визначається так, як і зазвичай, – наголосила пані Мандзій.

Відповіді рекомендації керівникам ЗЗСО Міносвіти пообіцяло надіслати до кінця цього тижня.

Любомира Мандзій також додала, що не може бути єдиного, уніфікованого рішення на всіх:

Наразі педагоги працюють в межах автономії своїх закладів, і рішення залишаються виключно за педагогічними радами закладів освіти.

Фотоматеріали: Mykola Komarovskyy / Shutterstock.com.


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Коли відбудеться вступна кампанія і ЗНО: усі сценарії МОН

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.