Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події

Виїзд за кордон для студентів обмежено

Під час повномасштабної війни виїзд за кордон для студентів іноземних вишів обмежили через численні підробки документів особами, які прагнуть уникнути мобілізації.

Виїзд за кордон для студентів міжнародних вишів обмежили через численні підробки документів.

Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

За його словами, обмеження почало діяти з 14 вересня. Відповідне рішення надійшло до ДПС від вищого військового керівництва.

Прессекретар ДПС зазначив, що на даний момент така категорія, як студенти, не може перетнути кордон на виїзд з України, допоки це не буде внормовано окремо рішенням уряду і не будуть внесені зміни у відповідну постанову.

Як відомо, право виїхати на навчання за кордон мали студенти, які вступили до іноземних вишів до 24 лютого.

Щоденно виявлялися особи, які намагалися використати підробні документи, зазначаючи, що вони є студентами, і в такий спосіб намагалися незаконно покинути межі України, — наголосив Демченко.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві внутрішніх справ дали роз'яснення щодо правил виїзду чоловіків-студентів, які навчаються за кордоном. У повідомленні МВС йшлося, що чоловіки-студенти, які навчаються за кордоном за денною або дуальною формою навчання, але не змогли вчасно продовжити навчання через війну, оскільки перебували в Україні, мають право на виїзд.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.