Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Психолого-педагогічна діагностика: практичні кейси для корекційних педагогів
»
Взяти участь Всі події
Новини
11765
7 липня 2020 о 18:18
pdf Роздрукувати

Вступ до іноземних вузів зірвано: випускники деяких областей не отримали свідоцтва про освіту

Батьки обурені, адже їхні діти втратили можливість подати документи до іноземних університетів.

У мережі з`явилася інформація, що станом на 07.07.2020 року випускники Київської області не отримали атестатів, - про це написали батьки у групі «Батьки SOS». Так, Яна Довгань повідомила, що вступ випускників до іноземних ВНЗ зірвано, тому що строки подачі пакету документів вже минули. Наприклад, до Польщі треба було встигнути подати документи до 05.07.2020 року, пише жінка.

У приймальній т. в.о. директора департаменту, заступника директора департаменту – начальник управління комунальних закладів освіти Жанна Осипенко батькам було сказано, що "ой, у нас такая сітуація, в самий разгар друку аттестатів звільнилась людина яка цим займалась, тому так...". ЗНО діти не здавали, тому що вступати до українських ВНЗ не планували. Хто поверне дітям рік життя, а батькам кошти, витрачені на організацію вступу дитини в цьому році в іноземний ВНЗ? Про моральну шкоду, яка тут буде безумовною, я й казати не буду, - пише Яна Довгань.

Жінка каже - Департамент не несе відповідальності за ситуацію, яка склалася. У розмові з керівництвом, їй повідомили, що за строки видачі атестатів відповідає - заклад освіти.

У департаменті мені відповіли, що атестати ще не виготовлені,  і навіть приблизну дату, коли вони будуть надруковані, назвати неможливо, цього вам ніхто не скаже, ми самі не знаємо. Підприємство іх друкує у дві зміни, оце така всєукрїнська черга. А ми тут ні до чого, ми лише збираємо та подаємо інформацію для друку, - пише жінка.

 

Наші журналісти звернулися до пресслужби Міністерства освіти із запитом щодо ситуації, яка склалася. "Всеосвіта" отримала ексклюзивний коментар від освітнього експерта, у якому роз’яснються всі нюанси стосовно процедури отримання свідоцтв про повну загальну середню освіту випускниками у 2020 році.

Очікуйте деталі у нашому наступному матеріалі.

Інформація оновлюється.

Автор: Катерина Сидорук

Вас також може зацікавити: Скасування ЗНО для заочників - це додатковий шанс на вищу освіту, - очільник МОН

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.