Всесвітній конкурс коротких оповідань: українську молодь запрошують до участі

Тема першого видання 2020 року – «Одного разу в моєму майбутньому».

Навіть найнудніший карантин можна провести з користю для себе та урізноманітнити свій час… написанням невеличкого, але захопливого оповідання. І для цього є усі підстави!

Талановиту українську молодь віком від 12 до 18 років (включно) запрошують долучитися до участі у Всесвітньому конкурсі коротких оповідань.

Конкурс започаткований #ЮНЕСКО та Фондом Ідріса Шаха у тісній співпраці з Міжнародною коаліцією інклюзивних і сталих міст ЮНЕСКО (ICCAR) у січні 2020 року. Головна мета – заохотити творчу молодь до пошуку інноваційних рішень зниження загроз нашого сьогодення та майбутнього – зміна клімату, порушення прав людини, конфлікти, расизм і дискримінація.

Тема першого видання 2020 року – «Одного разу в моєму майбутньому».

Для участі у конкурсі необхідно написати коротке оповідання обсягом від 250 до 500 слів англійською або французькою мовою звичайним шрифтом Arial 12. Це має бути оригінальний неопублікований художній твір, присвячений потенціалу майбутнього суспільства бути справедливим, всеосяжним, мирним, стійким, сталим і толерантним.

Оповідання необхідно надіслати на електронну пошту worldtales@unesco.org до 30 квітня 2020 року.

Джерело: https://vse.ee/cyp


Щоб не нудно і з користю провести карантин, долучайтеся до всеукраїнської шкільної дистанційної олімпіади “Всеосвіта Весна-2020”. Її можна проходити онлайн, офлайн та за допомогою мобільного додатку «Всеосвіта: Кабінет учня».

Крім того, всі учасники олімпіади мають змогу стати учасниками розіграшу дивовижних подарунків від “Всеосвіти”:

  • ️3 принтери Epson L120;
  • 30 плакатів «Кожен має знати».

Тож поспішайте зареєструватись, перевіряйте свої знання і насолоджуйтесь перемогами разом із «Всеосвітою».

Долучитися до олімпіади: https://vseosvita.ua/olympiad


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Карантин: які олімпіади в Україні скасують, а які перенесуть

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта дарує

Три iPhone 12

+20 крутих призів з нашого фірмового магазину

до закінчення залишилось
00
00
00
00