і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

«Всеосвіта» зробила подарунок маленьким вихованцям лікарні «Охматдит»

У внутрішньому світі людини доброта – це сонце © В. Гюго

Навчатися та бути успішним – саме на таке право має кожний маленький українець. На жаль, не всі діти мають змогу щодня сидіти за шкільними партами, спілкуватися з однокласниками та здобувати якісну освіту. Це ті діти, які опинилися у лікарняних стінах через певні захворювання. Відчути шкільну атмосферу та подарувати їм трішечки щастя допомагають волонтери, які жертвують особистим часом заради того, щоб провести дітям пізнавальний урок, створити для них комфортні кабінети для навчання та ігор тощо.

Проект «Всеосвіта» не міг залишитися осторонь цієї проблеми, адже ми за те, щоб усі діти мали доступ до освіти, незважаючи на обставини. Саме тому ми вирішили приєднатися до благодійного проекту «Абетка світу» (мовні клуби у лікарнях), організованого ГО «Здорове людство» та вчителями-волонтерами іноземної мови. Минулого разу разом ми побували на уроці англійської мови, який проводила вчителька з великим серцем – Каміла Пономарьова.

Враження від першого візиту залишилися позитивні. Зустріч з дітьми була сповнена непідробної радості, і нам захотілось зробити для них подарунок, який би став у пригоді на довгий період часу. Отримувати подарунки завжди приємно, але робити їх самому – справжнє щастя. Сьогодні ми знову завітали в гості до маленьких пацієнтів та принесли їм чудові подарунки: магнітно-маркерну дошку великого розміру, щоб юні обдарування могли використовувати свої здібності на повну силу, а також перший глянцевий журнал «Всеосвіта», в якому зібрані найцікавіші статті.

Нас привітно зустріла представниця організації Катерина та віце-президентка ГО «Здорове людство» Вікторія Щур. Вони щиро посміхались та не переставали дякувати за такий цінний подарунок, адже дошка дійсно незамінна річ під час будь-якого уроку.

Дякуємо вам, ви справжні чарівники, – промовила Катерина та Вікторія. 

Мабуть, важко передати весь спектр емоцій, які відчуваєш у такі моменти. Гордість, і, водночас, щастя за те, що у нашій країні є люди, яким не байдужі дитячі проблеми. Проект «Всеосвіта» безмежно вдячний вчителям-волонтерам та ГО «Здорове людство» за можливість долучитися до благодійної справи. Сюрпризи на цьому не завершуються. Зовсім скоро ми проведемо для маленьких пацієнтів відкритий урок та розповімо вам усі деталі.

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти