«Всеосвіта» отримала гриф МОН на інформаційно-освітні ресурси

Електронні посібники «Конструктор тестів» та «Конструктор уроків» отримали схвалення для використання в освітньому процесі від ІМЗО.

«Всеосвіта» отримала гриф Міністерства освіти і науки України «Схвалено для використання в освітньому процесі». Відтепер наші електронні посібники «Конструктор тестів» та «Конструктор уроків» схвалено для використання у закладах освіти. Про це йдеться в офіційному листі від ІМЗО.

Державна наукова установа «Інститут модернізації освіти» інформує, що рішенням експертної комісії з розгляду електронних підручників та посібників електронним посібникам «Конструктор уроків» (лист ІМЗО від 04.10.2021 № 22.1/12-Т-652) і «Конструктор тестів» (лист ІМЗО від 04.10.2021 № 22.1/12-Т-651) надано гриф Міністерства освіти і науки України «Схвалено для використання в освітньому процесі», який зареєстровано у Каталозі надання грифів навчальній літературі та навчальним програмам за номерами 8.0001-2021 та 8.0002-2021.

Відтепер ви можете сміливо використовувати конструктори «Всеосвіти» у своїй освітній діяльності та бути впевненим, що це сучасні, надійні та якісні інструменти для кожного педагога.

Це грандіозне досягнення не лише для команди «Всеосвіти», але й для всієї вчительської спільноти. Ми пишаємося кожним розділом на платформі, адже усі наші продукти створені професіоналами, аби допомогти вчителю зекономити час та сили, полегшити йому роботу та зробити освітній процес по-справжньому цікавим й продуктивним для учнів.

Обов’язково долучайтеся до апробації наших інноваційних інструментів та висловлюйте ваші побажання! Ми завжди на зв'язку, щоб разом з вами розвивати сучасну українську освіту та втілювати ваші найсміливіші освітні ідеї у життя!

Вітаємо спільноту всеосвітян з цією важливою подією – це наша з вами спільна перемога! А попереду ще безліч нових звершень.


Для того, аби ознайомити з можливостями використання онлайн-інструментів на «Всеосвіті», рекомендуємо приєднатись до вебінара «Реалізація професійної діяльності та розвиток цифрової компетентності педагога через обмін методичними матеріалами в цифрових бібліотеках», який відбудеться 25 жовтня о 18:00.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: