ВНЗ тимчасово переводять на дистанційне навчання, а школярів відправляють на канікули – народний депутат

Канікули для школярів мають стартувати до 15 жовтня.

Через погіршення ситуації із захворюванням на коронавірус, вищі навчальні заклади будуть тимчасово переведені на дистанційну форму навчання, а осінні канікули в школах розпочнуться раніше. Про це заявив голова медичного комітету Верховної Ради Михайло Радуцький. За його словами, таке рішення було прийнято на нараді із президентом України Володимиром Зеленським.

Тимчасово переводимо ВНЗ на дистанційне навчання. Це рішення повністю підтримує керівництво навчальних закладів. На жаль, вже маємо кілька спалахів зараження співробітників та студентів, і навіть смертельні випадки. Минулого тижня загинув декан географічного факультету КНУ ім. Шевченка, —написав посадовець.

Він додав, що шкільні канікули мають розпочатися раніше.

Дату початку канікул визначає місцева влада, але оптимально, якщо канікули стартують вже наступного тижня, до 15 жовтня, — зазначив Радуцький.

Офіційних заяв  від пресслужби президента та  МОЗ про відповідні рішення поки що немає. 

Вас також може зацікавити: У МОН прохають організувати дистанційне навчання на наступні два тижні

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

94141
11.10.2020 18:50:00

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!