Вітаємо нових партнерів «Всеосвіти» – туристичного оператора «Сант Валентин»

2982
8 жовтня 2019 о 08:45
На учасників конкурсу «Я пізнаю світ» чекає шалений приз від «Сант Валентин».

Чи можна поєднати навчання з незабутнім відпочинком? Звичайно так, якщо за справу візьметься туристичний оператор «Сант Валентин» і, за сумісництвом, – новий партнер «Всеосвіти».

Розробляючи конкурси та олімпіади, ми завжди формуємо не лише актуальні та цікаві питання, а й підбираємо надійних партнерів. Якість – один з наших найважливіших критеріїв, і саме він допомагає нам знаходити креативних та по-справжньому відданих своїй справі людей.

Ми із радістю представляємо вам партнера «Сант Валентин», який приготував для учасників акції «Мандруй – себе дивуй!» (в рамках конкурсу «Я пізнаю світ») дивовижну турпутівку до Європи.   

 Познайомимось ближче? 

Туроператор «Сант Валентин» відомий на ринку туристичних послуг вже 19 років. У 1994 році його засновницею стала нинішня директорка Людмила Стаучан. Вона працювала у сфері туризму та мріяла про власні організації незабутніх подорожей. Через 2 роки бажання стали цілковитою реальністю.

Усе розпочиналося з коротких екскурсійних подорожей Європою, а вже з 1999 року вони перетворилися на справжні тури наймальовничішими європейськими містами та селами. Від неймовірної краси краєвидів завжди хотілося приїжджати знову і знову.  

Саме такі подорожі призвели у 2000 році до відкриття туристичної фірми «Сант Валентин».  

 У чому переваги? 

 1.  Спеціалізація. З початку заснування фірма працює лише з дітьми шкільного віку, тому подорожі відбуваються на дитячих канікулах. Тури повністю орієнтовані на дитячу аудиторію.

 2.  Кращі гіди. Не дивлячись на те, що діти їдуть зі своїми вчителями з рідної школи, кожну дитячу групу супроводжує гід від фірми, який має вагомий досвід, вирішує усі питання та допомагає 24/7.

 3.  Якість та безпека. Тисячі вчителів з усієї України співпрацюють саме з «СантВалентин», його обирають понад 77.8% батьків. Менеджери фірми та страхова компанія знаходяться на зв’язку 24/7.

 4.  Відзнаки. В Україні туроператор має 100% гарну репутацію завдяки довголітній роботі.

 5.  Постійність. «Сант Валентин» – стабільна на ринку компанія, яка роками працює для українських школярів. Діти, які колись брали участь у подорожах, відправляють у тури вже власних дітей.

Туроператор «Сант Валентин» – це сімейний бізнес. Ми завжди раді зроби усе можливе для вашого комфорту.

«Всеосвіта» пишається партнерством з творчою та відповідальною компанією «Сант Валентин» і щиро сподівається, що співпраця принесе задоволення і сприятиме якісному розвитку рівня освіти в Україні.

Офіційний сайт «Сант Валентин»: https://santvalentin.com.ua/ru

 Сторінка партнера у Фейсбуці: https://www.facebook.com/SantValentin.Ukraine/


 Розіграш від Всеосвіти 

В рамках конкурсу «Я пізнаю світ» проводиться акція «Мандруй – себе дивуй!» та розіграш шаленого подарунка від «Сант Валентин». 

Розіграш триватиме з 7 до 27 жовтня.

Переможцем стане учасник(-ця) 1-11 класу, який(-а) розмістить на сторінці акції світлини улюблених місць, біля яких проживає, розповість про них і завдяки голосуванню інших користувачів набере найбільшу кількість голосів. 

Саме найактивніший(-а) учасник(-ця) отримає від компанії «Сант Валентин» турпутівку до Європи (Австрія – Угорщина: Чоп – Мішкольц – Тапольце – Будапешт – Відень, без нічних переїздів).

Детальніше про конкурс «Я пізнаю світ»: https://vseosvita.ua/news/vseosvita-oholoshuie-pro-start-vseukrainskoho-konkursu-ya-piznaiu-svit-4734.html

Сторінка конкурсу: https://vseosvita.ua/olympiad/s11

Сторінка розіграшу: https://vseosvita.ua/olympiad/s11d/top

Навчайтесь і перемагайте разом із «Всеосвітою»!

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00