Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Розвиток зв’язного мовлення першокласників у букварний період навчання грамоти
»
Взяти участь Всі події

Відомий шеф-кухар допоможе дітям, які постраждали від війни

Українські діти зможуть долучитися до заходів у рамках проєкту ЮНІСЕФ і шеф-кухаря Євгена Клопотенка, аби психологічно відновлюватися під час кулінарних майстер-класів.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ініціатива з покращення культури харчування Cult Food шеф-кухаря Євгена Клопотенка за підтримки Міністерства освіти України розпочали проєкт «Спільно. Твоя підтримка поруч», у рамках якого діти зможуть психологічно відновлюватися під час кулінарних майстер-класів.

Професійні кухарі проводитимуть майстер-класи для дітей і батьків разом із кваліфікованими психологами.

Спільне приготування здорової їжі допоможе дітям відновити відчуття психологічного комфорту та зменшити рівень тривожності. Діти з батьками отримають поради від команди психологів і нутриціологів, як психологічно стабілізувати себе і дитину, як сформувати здорові харчові звички у приготуванні та споживанні їжі.

Зазначається, що Євген Клопотенко поділиться порадами, як батькам і дітям через приготування їжі підтримувати один одного.

Стрес і непродумане харчування погіршують психологічний стан, а під час війни це особливо небезпечно. Психологічна підтримка та здорове харчування, що містить в собі всі необхідні для організму елементи, допомагає зберегти здоров’я та зміцнити націю, — наголошує шеф-кухар.

Заходи проводитимуться у семи областях України, у яких зосереджена велика кількість внутрішньо переміщених осіб через російську агресію: Закарпатській, Львівській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській і Чернівецькій.

Майстер-класи для дітей проходитимуть двічі-тричі на тиждень до кінця листопада. Зазначається, що завдяки проєкту психосоціальну допомогу отримають понад п'ять тисяч дітей.

Для участі у кулінарних майстер-класах потрібна реєстрація за посиланням.

Нагадаємо, українські освітяни, які через повномасштабний напад росії в лютому 2022 року виїхали з України, почали повертатися. Проте понад чверті з них викладають предмети дистанційно з-за кордону.

Фотоматеріали: фейсбук Євгена Клопотенка

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.