Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Вчителі зможуть задавати домашні роботи з автоперевіркою

Із новим застосунком віднині українські освітяни можуть дистанційно задавати учням домашні роботи з автоперевіркою.

В Україні запустили платформу JustClass, на якій вчителі зможуть безкоштовно задавати домашні завдання дистанційно. Для цього педагог має обрати завдання з бази, що налічує 1500 інтерактивних вправ, і надіслати учням згенероване посилання.

Про це пише Освіторія.

Новий застосунок автоматично перевіряє й оцінює виконані домашні завдання та зберігає оцінки в особистому кабінеті вчителя й учнів.

Розробники девайсу зазначають, що викладаючи з JustClass, педагоги можуть перетворити домашні роботи на захопливу гру онлайн. Кожна вправа містить аудіо, відео, фото та цікаву освітню механіку, яка занурює учнів у навчальний процес. Така гейміфікація допомагає краще засвоїти шкільну програму й отримати задоволення.

Крім того, JustClass допомагає припинити списування в класі. Вчителі можуть встановити дедлайн і час на виконання домашніх завдань, щоб учні не встигали шукати правильні відповіді в інтернеті або радитися з однокласниками. Також можна приховати показ правильних відповідей після здачі завдання. З такими гнучкими налаштування вчителям більше не потрібно докладати надзусиль для контролю доброчесності школярів.

Цю платформу розробила команда провідної української онлайн-школи JustSchool. Десятки вчителів і методистів долучилися до формування бази готових домашніх завдань, щоб українські вчителі могли готувати й перевіряти завдання швидко та ефективно.

Нагадаємо, аби активізувати пізнавальну діяльність та навчальну мотивацію школярів, узагальнити набуті теоретичні знання і закріпити пройдений матеріал, Всеосвіта започаткува найуспішнішу та найрекорднішу дистанційну олімпіаду в Україні. Відтепер учасник/учасниця інтелектуальних змагань отримає яскравий нагородний документ — розроблені спеціально для зимової олімпіади нові Дипломи та Свідоцтва, дизайн яких максимально відповідатиме тематиці пройденого предмету. Грамоти та Свідоцтва з кожної дисципліни мають свій унікальний дизайн.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.