Новини
13878
20 липня 13:34

Вакцинація більшості педпрацівників до 1 вересня дозволить розпочати навчання у школах без дистанційки, – МОН

У якому форматі проходитиме навчальний процес залежатиме від епідемічної ситуації.

Міністерство освіти та науки розраховує, що до 1 вересня 2021 року більшість педагогічних працівників зроблять щеплення проти #COVID-19. Про це розповіла заступниця міністра освіти та науки Любомира #Мандзій на презентації результатів дослідження «Пояснити 30%: Як українці оцінюють освіту та вступ в умовах пандемії».

Ми розраховуємо, що більшість педпрацівників будуть провакциновані до 1 вересня, це дозволить розпочати навчання у закладах освіти без дистанційних процесів. Але все це залежить від епідемічної ситуації, – наголосила Мандзій.

Втім, заступниця міністра освіти і науки додала, що елементи дистанційного навчання так чи інакше будуть застосовуватися.

Щодо можливості щеплення проти COVID-19 дітей віком від 12 років, Любомира Мандзій зауважила, що рішення про залучення тих чи тих категорій громадян до кампанії вакцинації залежить від рішення Міністерства охорони здоров’я.

Поки що діти не підпадають під вакцинацію. Коли будемо мати рекомендації #МОЗ, тоді будемо вести бесіди з батьками щодо тих чи тих тенденцій.

Нагадаємо, що третина українських батьків готові підтримати вакцинацію від COVID-19 дітей віком від 12 до 17 років.

Вас може зацікавити матеріал: МОЗ не виключає введення локдауну в Україні цієї осені

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.