+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

В Україні з'явилось цілодобове радіо із аудіоказками

Казки народів світу відтепер можна слухати у будь-який час та ще й спробувати розмалювати улюблених персонажів.

Казки відіграють ключову роль у формуванні правильного сприйняття світу дитиною. Читання казок кожен день необхідне для нормального формування сприйняття навколишнього світу у дітей – вони легко і доступно пояснюють, як влаштований навколишній світ. Та якщо вечірнє читання казок вже трішки набридло, і ви у пошуках нового формату, то цей варіант саме для вас – аудіоказки, озвучені відомими особистостями. Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила сайт і радіо з аудіоказками українською мовою.

Чому кенгуру стрибає, а кіт вмивається по обіді? Коли з'явилось могутнє дерево баобаб, а лис вовку масло показав? Навіщо миші збираються на раду, а бджола рятує гусці життя? Як цап і лис ділили мішок моркви, а курочка врятувала півника? Про все це можна дізнатися з найкращих казок народів світу, які ми вибрали та озвучили спеціально для вас, – зазначають творці. 

У плеєрі доступно понад 200 казок, які можна послухати у будь-який час.  Вони озвучені відомими акторами і музикантами нашої країни: вокалістом гурту «Бумбокс» Андрієм Хливнюком, учасником гурту «Dakhabraha» Марко Галаневичем, лідеркою гурту «Крихітка» Сашою Кольцовою, актором театру та кіно Євгенем Малухою, поетом і прозаїком Сергієм Жаданом, співачкою Христиною Соловій.

У розділі «Інформація» можна перейти на розділ «Радіо», яке транслює казки онлайн цілодобово.

До речі, якщо ваші діти полюблять малювати, то на сайті можна завантажити розмальовки за мотивами улюблених казок. Чорно-білі картинки миттю заграють кольоровими фарбами. 

Фотографії взяті з сайту суспільної телерадіокомпанії 

Посилання на сайт казок: https://kazky.suspilne.media/

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти