Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання арттерапевтичних технік у роботі з дошкільниками
»
Новини
604
23 вересня 17:16

В Україні завершили видання підручників для НУШ

За чотири роки видано понад 500 найменувань підручників для учнів початкових класів загальним накладом понад 17 млн примірників.

Цьогоріч завершено видання підручників для Нової української школи. Їх фінансування з держбюджету протягом чотирьох років склало понад 750 млн грн. Про це повідомляє Інститут модернізації змісту освіти.

В установі зазначили, що відповідне фінансування надало можливість стовідсотково забезпечити учнів та педагогів #НУШ новими підручниками.

Зокрема, за чотири роки видано понад 500 найменувань підручників для учнів 1-4 класів загальним накладом понад 17 млн примірників. З них для закладів освіти з навчанням українською мовою 308 найменувань накладом майже 16,5 млн примірників, що становить 95% загального накладу.

Крім того, за чотири роки надруковано 74 найменування оригінальних підручників мовами нацменшин загальним накладом понад 385 тисяч примірників та 93 перекладних підручники накладом майже 350 тисяч примірників.

Також учителів, які викладають у Новій українській школі, і педагогів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, забезпечили навчально-методичними посібниками.

Вас може зацікавити: Для 4-х класів НУШ доставили понад 92% підручників

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: