Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Формування цінностей у дітей дошкільного віку під час ігрової активності на свіжому повітрі
»
Взяти участь Всі події

В Україні затвердили нову форму сертифіката ЗНО: що змінилось

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться з 23 травня до 17 червня 2022 року.

Міністерство освіти і науки затвердило новий зразок сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання. Відтепер він може складатися як з однієї (основної) частини, так і з двох (основної і додаткової).

Відповідні зміни були внесені до наказу МОН від 10 січня 2017 року № 25 «Деякі питання нормативного забезпечення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, ​здобутих на основі повної загальної середньої освіти» наказом № 1260 від 22 листопада 2021 року.

Так, основну частину сертифікату видаватимуть особам, які проходять #ЗНО зі встановленої кількості навчальних предметів коштом державного бюджету.

Основну та додаткову частини сертифікату отримуватимуть ті особи, які проходять ЗНО з більшої кількості навчальних предметів, ніж встановлено, коштом фізичних і юридичних осіб. 

Крім того, у правій верхній частині сертифікату буде розміщене зображення унікального QR-коду, за допомогою якого можна здійснити верифікацію інформації, зазначеною у документі.

Також Міністерство освіти затвердило нову інформаційну картку до сертифіката – у ній зазначаються результати зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів.

Нагадаємо, що реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

До 29 квітня 2022 року зареєстровані учасники матимуть змогу завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: ЗНО-2022: графік проведення основної сесії

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.