Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Семінар:
«
STEM-майстерня: від STEM-освіти до міжнародного визнання
»
Взяти участь Всі події
Новини
1002
16 листопада 2021 о 18:07
pdf Роздрукувати

В Україні стартувала Школа Кар’єрного Консультанта

Професія кар’єрного консультанта нова, але вкрай популярна спеціальність.

В Україні стартувала школа кар’єрного консультанта. Навчання у такій школі безплатне, повідомляє Міністерство освіти і науки України. 

До всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії», який вже охопив учнів 7-11 класів всіх шкіл України та їхніх батьків, отримали змогу долучитися вчителі шкіл та закладів професійно-технічної освіти, шкільні психологи та всі охочі опанувати основи кар’єрного консультування.

Школа кар’єрного консультанта – це офіційна програма підвищення кваліфікації, яку запроваджує Інститут модернізації змісту освіти #МОН спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти й компанією «HR YOU».

Заступник Міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук зазначив, що професія кар’єрного консультанта (радника) нова, але вкрай популярна спеціальність, яка є професією майбутнього. За його словами, у США, Канаді та країнах ЄС кар’єрні радники мають попит як серед підлітків, так і серед дорослих людей, адже у сучасному світі людина у середньому змінює свою професію декілька разів за життя.

Випускники такої програми отримають 1 кредит (ЄКТ), а головне – практичні знання та навички проведення консультацій щодо вибору підлітками найкращої професії, підготовки до співбесіди в компанії своєї мрії, наголосив директор Інституту модернізації змісту освіти Євген Баженков:

На базі Школи Кар’єрного Консультанта ми створюємо професійну мережу для подальшої комунікації між фахівцями та залучення більшої кількості вчителів та психологів до профорієнтаційної роботи як у закладах освіти, так і за їх межами.

Реєструйтеся та розпочинайте навчання у Школі Кар’єрного Консультанта: https://vse.ee/beos

Також вас може зацікавити: Гендерний аудит у закладах освіти: що це та як його проводитимуть

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.