Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Освітній бранч – сучасний формат організації роботи з учнями та вчителями. Підготовка та презентація творчих кейсів
»
Взяти участь Всі події
Новини
1379
4 жовтня 2021 об 11:00
pdf Роздрукувати

В Україні розпочав роботу Фонд Президента з підтримки освіти, науки та спорту

Мета Фонду – розвиток і підтримка талановитих українців, їх ідей в зазначених сферах для посилення лідерських позицій країни у світі.

У Києві відбулося установче засідання Ради Фонду Президента України з підтримки освіти, науки і спорту. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Під час вітальної промови голова Ради Фонду Ірина Тулякова наголосила, що Фонд Президента – це можливість впроваджувати трансформації в Україні, допомагати розвивати талановитих молодих людей.

Дуже хочеться, щоб у нашій країні, у нашої молоді, науковців, освітян і спортсменів не було неможливих речей. Країна талановитих людей – це про створення можливостей для розвитку потенціалу кожного, – сказала Тулякова.

Фонд Президента був створений у 2019 році з метою заохочення розвитку талановитої молоді. У червні 2021-го Володимир #Зеленський затвердив Положення про Раду Фонду, перезапустивши його діяльність.

Серед ключових програм Фонду – гранти на навчання за кордоном, стажування молоді у провідних зарубіжних установах вищої освіти і наукових установах, залучення лекторів з провідних вишів і наукових установ світу, участь молоді у міжнародних науково-практичних семінарах та конференціях, заохочення молодих людей за досягнення, підтримка реалізації проєктів у сфері освіти, науки та спорту.

Очікується, що запуск ключових програм Фонду відбудеться в лютому 2022 року.

З коштів Фонду виплачуватимуть премії Глави держави в розмірі 100 тис. грн переможцям міжнародних олімпіад. Також будуть здійснюватися виплати президентських стипендій в розмірі 10 тис. грн учасникам #ЗНО, які показали найвищі результати. Такі стипендії виплачуватимуть щомісяця протягом року.

Заплановано і фінансування премій для заохочення досягнень українських спортсменів, залучення молоді до участі в спорті й підтримки тренерської діяльності.

Крім того, функціонування Фонду передбачає можливості надання грантів на навчання в закордонних навчальних закладах для підготовки магістрів і PhD. Це дозволить отримати конкурентоспроможну освіту талановитим представникам молоді та наукової спільноти.

Також кошти Фонду можуть бути спрямовані на залучення іноземних висококваліфікованих викладачів і тренерів для навчання українських студентів у пріоритетних галузях, де потрібно посилити рівень підготовки фахівців.

Фотоматеріали: president.gov.ua

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Вчителі, учні яких стали переможцями міжнародних олімпіад, отримуватимуть премії, – Володимир Зеленський

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.