Новини
13633
30 липня 11:04

В Україні продовжать карантин, – МОЗ

Скільки часу ще триватимуть обмеження у МОЗ поки не прогнозують.

Карантин, який діє в Україні до 31 серпня, буде продовжено. Це пов'язано з тим, що добова кількість інфікованих в країні почала стрімко зростати, повідомив головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін в ефірі «Сніданку з 1+1».

#Кузін наголосив, що ситуація з коронавірусом в країні погіршується – якщо тиждень тому фіксували 300 нових випадків інфікування, то за минулу добу цифра захворюваності на #COVID-19 зросла майже до 1 000 випадків.

У #МОЗ, як і у всьому світі, поки що не прогнозують скільки часу ще триватимуть обмеження.

Водночас у Києві влада готується до ймовірного локдауну через поширення штаму Дельта. У столиці уже розробляють нові перепустки до громадського транспорту. Зауважимо, що замість паперових перепусток будуть електронні, аби уникнути підробок.

Також вас може зацікавити матеріал: Під час посилення карантину школи працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.