Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Сучасні методики засвоєння норм нової редакції "Українського правопису"
»
Взяти участь Всі події
Новини
1585
8 грудня 2021 об 11:21

В Україні презентували концепцію сучасних уроків фізичної культури

Нова концепція розроблена у межах реформи НУШ на підтримку програми президента України «Здорова Україна».

На форумі «Здорові діти – здорова нація. Інновації в фізичній культурі » презентували концепцію сучасних уроків фізичної культури. Про це повідомляють у Міністерстві освіти і науки України.

Оновлена концепція уроків фізичної культури розроблена у межах реформи «Нова українська школа» на підтримку програми президента України «Здорова Україна».

Розвиток фізичної культури є необхідним і важливим для дітей. Подібні заходи демонструють, наскільки веселими можуть бути рухові активності. Я вірю, що спорт є універсальною мовою, якою спілкується весь світ, а також чудовим інструментом зміцнення соціальних зв'язків, – привітав учасників форуму заступник Міністра освіти і науки Артур Селецький.

Захід розпочався запальною Fun Up розминкою від лідера руху JuniorZ Олександра Педана. У програму увійшли виступи почесних гостей, дискусійна панель і лекції. Учасники обговорили нагальні проблеми шкільної фізичної культури, шляхи зміцнення здоров’я українських учнів і учениць, запровадження нової модульної програми й організацію спортивно-масової діяльності закладів освіти.

Школярі та вчителі фізичної культури мали нагоду випробувати презентаційні майданчики з 11 варіативними модулями, серед яких було знаряддя для флорболу, бадмінтону, алтимат фризбі та інших.

Вас також може зацікавити такий матеріал: В Україні змінять шкільні програми з інформатики

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.