Новини
5330
14 червня 14:16

В Україні подорожчало навчання в університетах

Названо ціни за річний контракт у престижних вишах.

У порівнянні з минулим роком державні виші підняли річну вартість навчання за контрактом на 10%. Про це розповіли у Сніданку з 1+1.

Найдорожчим буде навчання в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Ціни коливаються від 31 до майже 58 тисяч гривень.

На другому місці – Харківський національний юридичний університет. За контракт треба сплатити від 30 тисяч гривень.

Третє місце посів Львівський національний університет. Навчання на контрактній формі обійдеться мінімум у 23 тисячі гривень.

Понад 130 закладів вищої освіти знаходиться у підпорядкуванні Міністерства освіти. У середньому за контрактом навчається 50% випускників шкіл.

Фотоматеріали: lindasky76/www.shutterstock.com


Проходьте офіційний курс підвищення кваліфікації «Організація освітнього процесу закладів вищої освіти переміщених із зони АТО (ООС) в контексті їх оптимізації».

Автор курсу Клокар Олег, доктор економічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки, психології та менеджменту, заступник директора з науково-навчальної роботи Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти розкаже, як сформувати та вдосконалювати навички організації освітнього процесу всіма його учасниками у внутрішньо переміщених закладах вищої освіти всіх рівнів та організаційно-правових форм, визначити умови та підходи адаптації освітнього процесу в контексті оптимізації мережі вище вказаних установ освіти і трансформації освітнього законодавства в цілому.

Обсяг курсу: 30 академічних годин
Після проходження: Видається свідоцтво із зазначенням академічних годин
Форма навчання: Дистанційна
Початок навчання: Ви самі обираєте зручний для Вас час

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.