Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Формування цінностей у дітей дошкільного віку під час ігрової активності на свіжому повітрі
»
Взяти участь Всі події
Новини
3324
14 грудня 2021 о 13:50
pdf Роздрукувати

В Україні дозволили третю дозу вакцини від COVID-19: хто і як зможе отримати додаткове щеплення

Третє щеплення можна зробити через 28-90 днів після другої дози вакцинації.

В Україні люди з послабленим імунітетом зможуть отримати додаткову дозу вакцини проти COVID-19 після другого щеплення, незалежно від того, яким препаратом вони вакцинувалися раніше. Про це під час пресбрифінгу розповів головний санлікар країни Ігор Кузін.

Міністерство охорони здоров’я дозволило щеплення додатковою дозою вакцини від COVID-19 людям, які мають для цього медичні покази, а саме:

  • пацієнтам з ВІЛ/СНІДом;

  • хворим на рак;

  • пацієнтам з трансплантованими органами;

  • тим, хто приймає певні імуносупресивні препарати;

  • тим, у кого є спадкові захворювання, які впливають на імунну систему (наприклад, вроджена недостатність імуноглобуліну A) та багато інших.

Третє щеплення можна зробити через 28-90 днів після другої дози незалежно від того, яким препаратом вакцинувались.

! Щоб отримати бустерну дозу, потрібно звернутися до сімейного або профільного лікаря, який у довільній формі видасть направлення на щеплення тією вакциною, якою були зроблені попередні дві дози.

Водночас дія документа про вакцинацію не буде продовжуватись, документ буде чинний 365 днів з дати введення другої дози.

Зазначимо, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко 13 грудня 2021 року підписав наказ, яким дозволив в Україні колоти третю додаткову дозу вакцини проти коронавірусу певним категоріям людей з послабленим імунітетом.

Читайте також: Вакцинація педпрацівників: скільки освітян зробили щеплення від COVID-19

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.