Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
3548
6 жовтня 2019 об 11:17
pdf Роздрукувати

В Києві роздали головну вчительську премію

В Києві пройшло нагородження премії Global Teacher Prize Ukraine 2019.

Найкращою вчителькою з-поміж майже трьох тисяч номінованих стала Наталя Кідалова. Вона вчить дітей одної з шкіл Мелітополя англійській мові, українській мові та літературі. Вона працює в школі вже 23 роки та завжди працює над пошуком нових та цікавих методик. Наталя Кідалова закінчила програму обміну США «Доступність та справедливість в освіті та суспільстві США». Вона також була тренеркою і кооординаторкою Південного хабу програми підтримки освітніх реформ «Демократична школа».

Переможниця отримає 250 тисяч гривень, поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2020 та один рік безкоштовного навчання від «Освіторії».

Нагороджували кращих в День Вчителя в Національній опері України. Цьогоріч урочистості були в космічній тематиці, та гасло свята залишилося незмінним – #ВчителіВажливі.

Топ-10 вчителів зранку перед нагородженням були запрошені на чаювання із президентом України. На зустрічі також були очільниця Міністерства освіти і науки України та перша леді країни.

Крім того, під час церемонії була вручена премія від Наталі Мосейчук – «Вибір серцем». Цього року премія дісталася одразу двом вчителькам.«Моє серце розкололося навпіл», - зауважила телеведуча. Переможницями стали вчителька української мови та літератури з Івано-Франківчької області Тетяна Лінійчук  та вчителька математики з київської «Школи супергероїв» Охмадиту Олена Кіркевич.

Також у святковий вечір обрали найкращого вчителя за народним голосуванням на сайті 1+1. Приз отримав Олег Слушний, який набрав 27% голосів. Він отримав приз глядацьких симпатій #Global_Teacher_Prize_Ukraine_2019 та освітню подорож.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.