Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Стратегії подолання наслідків психологічної травми у педагогів засобами арттерапії
»
Взяти участь Всі події
Новини
1394
7 квітня 16:55

В Херсонській області деякі школи змушуть переходити на російськомовну форму навчання

Як повідомили батьки, деякі навчальні заклади в  Херсонській області прийняли рішення завершити навчання достроково щоб не переходити на російськомовну форму навчання.

Стало відомо, що в  Херсонській області, а саме у містах Каховка, Таврійськ та Нова Каховка, педагогічні колективи змушували перейти на російськомовну форму навчання. Оскільки педагогічні колективи були проти такого рішення зі сторони російської підставної влади, то були вимушенні достроково завершити навчання. Діти написали річні контрольні роботи та автоматично були переведенні на наступний рік.

Батьки учнів вважають, що це було правильне рішення зі сторони педагогічних колективів та готові наздоганяти програму коли це буде можливо.

На разі ми не маємо інформацію про ситуацію по всій області. Нам відомо, що окремі школи продовжують навчання українською мовою до 30 травня.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти змушують мелітопольських вчителів проводити навчання у школах російською мовою. Вчителів зобов'язують відновити навчальний процес 1 квітня "за незрозумілою програмою".

Про це під час прямого ефіру в Facebook повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

На сьогодні російські солдати обходять кожну школу і схиляють вчителів розпочинати з 1 квітня навчальний процес російською мовою за незрозумілою програмою, – сказав він.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.