Новини
1733
12 лютого 2021 о 17:25

В Івано-Франківську через погіршення епідеміологічної ситуації школярі навчатимуться дистанційно

Якщо ситуація із захворюваннями погіршуватиметься, доведеться призупинити навчання у дитсадках та молодших класах, зазначив керівник управління цивільного захисту ОДА.

Епідеміологічна ситуація із захворюваністю на #COVID-19 та #ГРВІ в Івано-Франківську погіршується. У зв'язку з цим, місцева влада ухвалила рішення перевести учнів 5-11 класів з 15 лютого на дистанційне навчання. Про це сьогодні, 12 лютого, повідомили на засіданні комісії ТЕБ та НС в Івано-Франківській області.

За словами Головного санітарного лікаря області Руслана Савчука, епідеміологічний поріг захворюваності на коронавірус та гострі респіраторні захворювання перевищує 20%.

Заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Ірина Кобецька наголосила, що з понад 2 000 пацієнтів, які знаходяться в обласних лікарнях, половина з них перебуває на кисневій терапії:

Заповненість лікарень – майже 67%, реанімацій – 63% і за останні дні госпіталізують від 190 до 240 хворих в день.

Згідно з ситуацією, начальник управління цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький зачитав рішення:

Призупинити з 15 лютого до 1 березня навчально-виховний процес учнів 5-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій ліцеїв, закладів професійно-технічної освіти та закладів вищої освіти.

Крім того, Стебницький додав, якщо ситуація із захворюваннями погіршуватиметься, доведеться призупинити навчання у дитсадках та молодших класах, однак це рішення ухвалюватиме місцева влада.

В Івано-Франківській ОДА уточнили, що йдеться не про канікули, а про дистанційне навчання.

Нагадаємо, через погіршення погодних умов у Києві та Львові зачинили заклади дошкільної освіти та заклади загальної середньої освіти.


Вас також може зацікавити: Чи можуть невакциновані діти відвідувати дитсадки та школи: що говорить законодавство

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.