Новини
2615
2 червня 13:21

В Іспанії чоловіки, які працюють вчителями, вдягли у школу спідниці: педагоги висловили підтримку 15-річному учню

У деяких школах Іспанії учні майже пів року ходили у спідницях, щоб організувати загальнонаціональний рух за толерантність.

В Іспанії чоловіки, які працюють вчителями у місцевих школах, вдягнули на заняття спідниці. У такий спосіб вони виразили протест проти виключення зі школи 15-річного Мікеля Гомеса. На підтримку учня серед школярів та педагогів Іспанії розгорнувся масштабний флешмоб #ClothesHaveNoGender. Про це інформує видання New York Post.

Що трапилось?

Мікель Гомес прийшов на навчання у спідниці, щоб, за його словами, продемонструвати гендерну рівність. Однак хлопця не зрозуміли: його виключили із закладу освіти та примусово відправили до психолога. Відеоролик учня про цю ситуацію у соціальних мережах вже переглянули понад 2 мільйони користувачів.

Підтримка вчительської спільноти

Педагоги не залишилися осторонь скандальної історії. Так, вчитель математики Хосе Піньяс також прийшов у школу у спідниці. Він розповів, що 20 років тому його цькували через сексуальну орієнтацію.

Вчителі тоді здебільшого ігнорували це. Я хочу приєднатися до справи студента Мікеля, якого виключили й відправили до психолога за те, що він прийшов на заняття у спідниці, – зазначив Піньяс.

Спідницю надягли й ще два вчителі з початкової школи Virgen de Sacedón у Вальядоліді – 37-річний Мануель Ортега та 36-річний Борха Велукес. У них виникла ідея носити спідниці протягом усього травня, щодня, у знак протесту проти гомофобії.

Крім того, як повідомляє видання, у деяких школах Іспанії учні майже пів року ходили у спідницях, щоб організувати загальнонаціональний рух за толерантність. В окремих іспанських закладах освіти навіть почали викладати курс гендерної рівності.

Фотоматеріали взяті з сайту New York Post.


Долучайтеся до перегляду актуального вебінару від «Всеосвіти» Особливості гендерної рівності в освітньому процесі. Спікерка Діана Колодяжна опише прояви гендерної рівності у школі та ознайомить аудиторію зі шляхами її подолання у колективі.

Сертифікат вебінара має бути зарахований вам у підвищення кваліфікації.

Вебінар: https://vseosvita.ua/webinar/osoblivosti-gendernoi-rivnosti-v-osvitnomu-procesi-137.html

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.