і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

Увага, увага! Реєстрацію розпочато!

Сьогодні розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників

Нагадуємо, що вона буде відкрита з 2 липня до 25 липня (а саме до 18.00) 2018 року. Подача документів через електронні кабінети на вступ до закладів вищої освіти буде можлива з 12 липня. Приймання заяв також закінчується о 18-й годині 26 липня.

Цьогоріч документи в електронній формі подаватимуть вступники на бакалавра, магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування, а також молодшого спеціаліста на базі 11 класів.

На сторінці реєстрації наголошується, що всі електронні кабінети, створені в 2016-2017 роках, вже видалені, так само, як і всі тестові кабінети, створені 25 і 26 червня (а їх було зареєстровано майже 1300). Тож якщо абітурієнт раніше вже реєстрував кабінет, йому все одно необхідно буде заново пройти процедуру реєстрації.

Для тих, хто потребує докладної інформації щодо створення електронного кабінету для вступу, створена відеоінструкція: https://youtu.be/L1Rjqx8TjPI 

Також, з 25 червня для вступників працюють гарячі телефонні лінії та приймальня громадян.

Також у приймальних комісіях вишів з 12 липня працюватиме технічна підтримка  з подання заяв на вступ через електронні кабінети.

У разі виникнення проблем з реєстрацією електронних кабінетів, вступники можуть звернутися на пошту ez@inforesurs.gov.ua, надіславши повідомлення за формою:

  • ПІБ (повністю)
  • Дата народження
  • Номер та рік сертифіката
  • Номер атестата
  • Стислий опис проблеми
  • Контактний телефон

Нагадаємо, «Всеосвіта» раніше вже розповідала про детальні строки вступної кампанії, нововведення та створення е-кабінету.

Посилання на МОН: https://mon.gov.ua

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь