Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання арттерапевтичних технік у роботі з дошкільниками
»
Новини
11868
9 серпня 18:10

Українську школярку офіційно визнали генієм за проєкт очищення річок

Проєкт допоможе очистити річки природними способами без механічного втручання в екосистему.

Українську школярку, яка створила проєкт очищення річок за допомогою очерету, офіційно визнали генієм. Про це повідомляють у фейсбук-групі «Освітня асамблея».

Учениця 10 класу Новокаховської школи №1 Вікторія Панченко у червні цього року отримала бронзову медаль Всесвітньої Олімпіади геніїв і грант 15 тисяч доларів на навчання у Державному університеті Нью-Йорка.

Дівчина отримала нагороду за проєкт очищення річок за допомогою очерету, що здатний виділяти з води речовини, які її забруднюють. Для того, аби реалізувати цей проєкт, Вікторія пропонує створити спеціальні плаваючі конструкції понтонного типу та розмістити їх у воді. Таке біоплато допоможе очистити річки природними способами без механічного втручання в екосистему.

Презентація проєкту школярки: 

Фотоматеріали взято з фейсбук-сторінки «Освітня асамблея»

Вас також може зацікавити: Українські школярі отримали одну срібну та дві бронзові медалі на Міжнародній олімпіаді з хімії

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.