Новини
2801
16 грудня 2020 о 16:11

Українські учні розробили медичну маску, здатну виявляти симптоми COVID-19

Завдяки цій масці можна безперервно контролювати стан свого здоров’я і не проґавити перші симптоми хвороби.

Команда учнів з Дніпра розробила спеціальну медичну маску, обладнану всередині датчиками, які усього лише за пів хвилини можуть діагностувати показники легень та серця. Йдеться насамперед про частоту дихання та пульс, а також температуру тіла, що разом можуть свідчити про симптоми коронавірусу. Про це інформує Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Ідея виникла ще у квітні, тоді я зацікавився, як саме можна діагностувати коронавірус, а потім почав створювати модель автономного прототипу, який вдасться використовувати багато разів. Він вимірюватиме показники, які можна буде корелювати із захворюванням, – розповів Артем Кисильов, учень ліцею інформаційних технологій. 

Крім того, зовнішні датчики легко вимірюють температуру, вологість та рівень забрудненості довколишнього повітря. А уся необхідна інформація передається користувачу через bluetooth на спеціальний додаток у телефоні.

Завдяки цій масці можна безперервно контролювати стан свого здоров’я і не проґавити перші симптоми хвороби.

Зі своїм винаходом учні планують взяти участь у всесвітніх змаганнях з робототехніки – FIRST Robotics Competition, що відбудуться у США. 


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Гаджетам у школі... бути? ВР відхилила законопроєкт про заборону смартфонів у школах

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.