Українська писанка: символіка та її тлумачення

Зустрічайте 12 яскравих писанок з українськими знаками та орнаментами, розроблених спеціально до Великодніх свят.

Розписування яєць до Великодня – це традиція, яка пройшла крізь віки. Існує легенда, що наш світ існує до тієї пори, поки люди продовжують писати писанки. Символіка  і кольорова гама кожної писанки особлива – це ніби маленький світ зі своєю історією. Кожен знак і символ на ній розташований за певною схемою, яка дає можливість будувати основні орнаментальні композиції. Ми допоможемо вам розтлумачити кожен символ на писанці, адже «Всеосвіта» розробила 12 барвистих писанок із колоритним українським орнаментом.

В орнамент кожної писанки вкладений великий сенс і кожна з них за своєю символікою особлива. Ви можете завантажити зображення більшого формату із 12-ма мініатюрними писанками та поясненнями до них, або ж завантажити писанку окрему, у збільшеному розмірі.

Всі писанки доступні для безкоштовного завантаження за посиланнямhttps://vseosvita.ua/library/pro-so-rozpovist-ukrainska-pisanka-znaki-ta-simvoli-na-pisankah-122987.html

Ідеї, як використовувати писанки:

  • Для проведення уроків до 26 тижня НУШ «Весняні свята. Великдень»;
  • Для проведення виховних заходів;
  • Для майстер-класу з розпису писанок;
  • Для доповнення інтер’єру класу;
  • Як додатковий ілюстративний матеріал.

Святкуйте Великодні свята разом зі «Всеосвітою»! 


Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» без посилання або гіперпосилання на сайт vseosvita.ua

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.